Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.07.14
4277 0
Друкувати
Обране

Встановлено норми харчування для учасників АТО

Кабмін постановою від 02.07.2014 р. № 259 вніс зміну до своєї постанови від 04.06.2014 р. № 158 «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, та виділення коштів з резервного фонду державного бюджету».

Встановлено, що військовослужбовці, у тому числі строкової військової служби, особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, резервісти та працівники (невійськовослужбовці) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації Національної гвардії і Державної прикордонної служби, водії автотранспортних засобів Національної гвардії і Державної прикордонної служби, які брали безпосередню участь в АТО забезпечуються харчуванням згідно з п. 3 приміток до Норми № 2 — льотна.

Нагадаємо, що Норма № 2 — льотна затверджена постановою КМУ від 29.03.2002 р. № 426.

Таким чиному військових частинах і підрозділах, де через умови розташування і виконання поставлених завдань приготування їжі за льотною нормою неможливе, зазначені вище категорії військовослужбовців будуть забезпечуватись харчуванням за нормами, затвердженими для військовослужбовців строкової військової служби цих же частин і підрозділів, з видачею додатково на одну людину на добу: печива — 50 г, м'яса — 125 г, масла — 20 г, молока незбираного — 100 г, молока незбираного згущеного з цукром — 20 г, яєць — 3 штуки (на тиждень), цукру — 10 г, чаю — 1 грам.

Постанова № 259 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі