Встановлено норми харчування для учасників АТО

Кабмін постановою від 02.07.2014 р. № 259 вніс зміну до своєї постанови від 04.06.2014 р. № 158 «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, та виділення коштів з резервного фонду державного бюджету».


Встановлено, що військовослужбовці, у тому числі строкової військової служби, особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, резервісти та працівники (невійськовослужбовці) льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації Національної гвардії і Державної прикордонної служби, водії автотранспортних засобів Національної гвардії і Державної прикордонної служби, які брали безпосередню участь в АТО забезпечуються харчуванням згідно з п. 3 приміток до Норми № 2 — льотна.

Нагадаємо, що Норма № 2 — льотна затверджена постановою КМУ від 29.03.2002 р. № 426.

Таким чиному військових частинах і підрозділах, де через умови розташування і виконання поставлених завдань приготування їжі за льотною нормою неможливе, зазначені вище категорії військовослужбовців будуть забезпечуватись харчуванням за нормами, затвердженими для військовослужбовців строкової військової служби цих же частин і підрозділів, з видачею додатково на одну людину на добу: печива — 50 г, м'яса — 125 г, масла — 20 г, молока незбираного — 100 г, молока незбираного згущеного з цукром — 20 г, яєць — 3 штуки (на тиждень), цукру — 10 г, чаю — 1 грам.

Постанова № 259 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі