Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
1960 0
Друкувати
Обране

Як держава відшкодовуватиме середній заробіток мобілізованих працівників: нарешті є порядок від Кабміну!

Кабмін затвердив Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.


Встановлено, що компенсація буде виплачуватись за рахунок коштів, передбачених у держбюджеті за програмою 2501350 «Компенсація підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період».

Головним розпорядником бюджетних коштів та виконавцем бюджетної програми призначено Мінсоцполітики.

Так, для виплати компенсації підприємство повинно подавати щомісяця до 15 числа органу соціального захисту населення Звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам (додаток 1), погоджений районним (міським) військовим комісаріатом, який здійснював призов працівника на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби/

Встановлено, що обчислення середнього заробітку працівників здійснюється відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.1995 р. № 100.

Виплата компенсації має проводиться підприємствами, установами, організаціями у строки, визначені ст. 115 КЗпП.

Оподаткування, нарахування і сплата ЄСВ на компенсацію проводяться відповідно до ПКУ і Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Порядок затверджено постановою КМУ від 04.03.2015 р. № 105, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд