Яким медпрацівникам законодавці нададуть відстрочку від призову?

Комітет з питань охорони здоров‘я підтримує законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення порядку призову на військову службу медичних працівників)


Як зазначалося під час обговорення, законопроект (реєстр. № 2145) розроблено з метою захисту конституційного права громадян України на охорону здоров‘я, медичну допомогу, ефективне і доступне медичне обслуговування шляхом:

— надання права на відстрочку від призову на строкову службу для продовження професійної діяльності медичним працівникам, які працюють за фахом у міській місцевості з повним навантаженням на займаній посаді;

— обмеження призову на військову службу під час мобілізації лікарів, які працюють за фахом з повним навантаженням на займаній посаді в установах та закладах охорони здоров‘я, рівень укомплектованості штатних лікарських посад фізичними особами – лікарями в яких нижчий, ніж середній по Україні.

За матеріалами Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі