З 1 січня 2015 р. додаткова винагорода військовослужбовцям Нацгвардії виплачується за новою Інструкцією

МВС України затвердило Інструкцію про розміри і порядок виплати щомісячної додаткової грошової винагороди військовослужбовцям Національної гвардії України.


Вказана Інструкція визначає порядок та умови виплати особам офіцерського складу, особам рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, які займають посади в Головному управлінні Національної гвардії України, територіальних управліннях, з'єднаннях, військових частинах, підрозділах і загонах, вищих навчальних закладах, навчальних військових частинах (центрах), базах, установах та закладах Національної гвардії України, щомісячної додаткової грошової винагороди.

Винагорода виплачується в таких розмірах:

1) до 100 % місячного грошового забезпечення:

— військовослужбовцям, які проходять військову службу на посадах льотного складу;

— військовослужбовцям підрозділів (загонів) спеціального призначення;

2) військовослужбовцям (крім вищезазначених) — до 60 % місячного грошового забезпечення.

Інструкція затверджена наказом МВС України від 23.01.2015 р. № 72, який набрав чинності  06.02.2015 р. та застосовується з 01.01.2015 р.

В свою чергу втратила чинність Інструкція про розміри і порядок виплати щомісячної додаткової грошової винагороди військовослужбовцям Національної гвардії України, які займають посади льотного складу, затверджена наказом МВС України від 17.07.2014 р. № 691.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі