Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.05.22
27541 15
Друкувати
Обране

Забезпечення гідних умов оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників

На опрацюванні в комітетах Верховної Ради України знаходяться проекти Законів України стосовно умов оплати праці педагогічних працівників:


1). «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо забезпечення гідних умов оплати праці педагогічних працівників», реєстраційний № 6512 від 12.01.2022.

Як зазначено у пояснювальній записці у законопроекті пропонується внести зміни до частини другої статті 61 Закону України «Про освіту» (далі – Закон) щодо встановлення посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії в розмірі не менше трьох мінімальних заробітних плат, та до підпункту першого пункту 6 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону стосовно реалізації вказаних положень з 1 квітня 2022 року.

Частина друга статті 61 Закону передбачає, що посадовий оклад педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії встановлюється в розмірі трьох мінімальних заробітних плат (абзац перший частини другої статті 61).

Основним завданням даного законопроекту є забезпечення гідних умов оплати праці педагогічних працівників з метою залучення до сфери освіти кваліфікованого персоналу, забезпечення високої мотивації до роботи та належної підготовки учнів в Україні.

Прийняття проекту Закону та його реалізація створить належні передумови для реалізації реформи сфери освіти та високої якості надання освітніх послуг.

2)«Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гідних умов оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників»реєстраційний № 6512-2 від 25.01.2022.

У законопроекті, який є альтернативним до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо забезпечення гідних умов оплати праці педагогічних працівників» (реєстраційний № 6512 від 12.01.2022), пропонується внести зміни до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту» та «Про повну загальну середню освіту», якими визначити, що: посадовий оклад педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії встановлюється в розмірі не менше трьох мінімальних заробітних плат; посадовий оклад педагогічних працівників закладів позашкільної та дошкільної освіти найнижчої кваліфікаційної категорії встановлюється в розмірі трьох мінімальних заробітних плат; педагогічним працівникам закладів позашкільної та дошкільної освіти встановлюються доплати за наукові ступені та вчені звання, за вислугу років, за сертифікацію, а керівники закладів позашкільної освіти та дошкільної освіти можуть встановлювати педагогічним працівникам доплати, надбавки, премії за використання в освітньому процесі іноземних мов, сучасних технологій, реалізацію інноваційних проектів та інше.

У пояснювальній записці зазначено, що прийняття та реалізація законопроекту сприятимуть підвищенню престижності праці педагогічних працівників, залученню до роботи в педагогічній сфері нових працівників, внаслідок чого буде зменшено дефіцит спеціалістів у сфері освіти, а також дозволить забезпечити дотримання трудових прав працівників закладів загальної середньої освіти, особливо з числа працюючих пенсіонерів – вчителів.

Проект закону сприятиме покращенню матеріального становища педагогічних працівників та позитивно вплине на систему освіти в Україні.

Джерело:
Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
29.06.22 Новий прожит мінімум: що зміниться? з 01 липня 2022 року відбудеться планове підвищення розміру прожиткового мінімуму. Це такий же важливий орієнтир для розрахунку бухгалтерських показників, як і мінзарплата. Тож у цьому відео розберемся із тим, на які виплати це вплине.
23.06.22 Чи нараховується бібліотекарям матеріальна допомога на оздоровлення під час надання щорічної відпустки, коли оголошено воєнний стан? Відповідно до статті 30 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», працівники бібліотек при наданні щорічної відпустки мають право на допомогу на оздоровлення в розмірі посадового окладу, а також матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань і доплату за вислугу років у розмірах та порядку, що встановлюються Кабінетом Міністрів України.
22.06.22 Про ситуацію із виплатою зарплат освітянам на окупованих територіях 20 червня Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет в ефірі всеукраїнського телемарафону розповів про ситуацію із виплатою зарплат освітянам на окупованих територіях.
коментарі
(15)
999
18.05.2022
Одне лише запитання ? Як розриваються на роботі наші педагоги : 2 роки пандемії , війна 3 місяці , школи закриті, дистанційка тільки в містах, і не у всіх,і не по всіх предметах, по селах зовсім "глухар", а їм найнижчий посадовий оклад-три мінімальних. А ви не о**** ли?
Алла 999
21.05.2022
Можливо, доцільно Вам здобути педагогічну освіту . Власним прикладом забезпечити високу якість освіти і ,нарешті, почати писати без помилок?!!
Марина 999
21.05.2022
Як зрозуміти "дистанційка тільки по містах"?Шановна не потрібно судити по одній або двох школах.
Для 999 999
19.05.2022
Чому така неповага до сільських шкіл та педагогів. У нас, можу з впевненістю сказати, у більшості шкіл онлайн навчання налагоджено. Вчителі освоїли zoom, classroom, meet, тощо. Однак, зрозуміло, не всі учні активно підключаються до навчання. Але хіба при офлайн навчанні всі учні навчалися. Хто вчився в школі, той працює і зараз, але дня вчителів краще працювати з дітьми в школі
777
18.05.2022
Многие педагоги закончили школу со справкой, от куда будут знания у детей. Родители платят за дополнительные занятия. Начните сначала с отбором поступления в педучереждение, туда ведь поступают кому не лень. У нас, кто плохо учился, девочки в педуху, мальчики в ментовку. И зарплату им поднимите, как-будто только они у Нас люди. Ясное дело Массовость, голоса на выборах, что там простые бухгалтера или рабочие, да ещё и мозгов не очень. Конечно не обобщаю, но процентов так 82% педагогов никчёмны.
Надія 777
20.05.2022
Що означає " закончили школу по справкой"?
Ольга 777
20.05.2022
А ви підіть і попрацюйте до школи, якщо вважаєте, що вчитель так багато отримує.
Колись учні і батьки поважали вчителів і мене так батьки вчили мати повагу, слухати під час уроку, а не так як зараз батьки займаються тільки собою, а на дітей байдуже, діти приходять до школи і виплескують не повагу, не зацікавленість тому спочатку займіться вихованням дітей, а потім осуджуйте вчителів.
Світлана
18.05.2022
Батьки не виконують свої функціі щодо виховання дітей вдома, в присутності дітей негативно обговорюють школу, вчителів і т.д..., таким чином заробляючи "дешевий" авторитет у дітей... Звідки візьметься дисципліна , бажання вчитися, якщо авторитет вчителя знищено самими ж батьками. Про яке далі навчання може йти мова? Почніть, шановні батьки з себе. Подивіться на себе з боку - як ви себе поводите...А потім щось кажіть. А не подобається школа - наймайте приватних вчителів і нехай навчають ваших дітей.
Але ні приватні вчителі, ні репетитори, ні закордонні школи не матимуть ніякого значення, якщо ваша дитина не маж мотиваціі до навчання.
999
18.05.2022
Вчителі в в багатьох школах ведуть себе гірше батьків, які Світлана як ви кажетек не виконують свої функції. Вам мало прикладів в інтернеті.От наші кохані педагоги з такою зарплатою яку їм дадуть, хай і навчать дітей гарних манер. Якщо цим тільки будуть завйматьися батьки, тоді за що вони отримують зарплату ? Де їх досягнення видно ? Якщо дитина закінчила школу, а читати добре не вміє. ЦЕ тоже винна батьків ?
Анатолій 999
20.05.2022
Так можливо з таким підходом, краще не народжувати взагалі? Коли людина народжує дитину, вона бере за неї відповідальність у вихованні і забезпеченні. А що до зп вчитея, то можливо Вам себе спробувати в цій ролі? Спочатку проведете 6-7 уроків, вирішите пару конфліктів, після цього вислухаєте пару батьків, які будуть кричати, що моя дитина найкраща і вона не могла цього зробити, Петя сам винен, що нарвався на кулак мого Васі, після цього посидете так годин до шести-семи вечора заповните журнали, напишете календарку, прийдете додому перевірите там 70-80 зошитів, а тоді, щось будете говорити, а забув, при цьому зп отримаєте лише за 6-7 годин
Петро 999
19.05.2022
Вчителі - вчать, а батьки - виховують!!!
Володимир
18.05.2022
Шановна 999, якщо вважаєте що вчитель отримує високу зарплатню, будь-ласка - школа чекає на Вас, покажете вищий пілотаж у вихованні та навчанні дітей!!!
А.
19.05.2022
Вчителі працюють дистанційно роботу свою,а чи виконують батьки свої обов'язки щодо неперешкоджання освіті дітей? Чи вам краще поспати і сказати нема інтернету,нема гугл-класу?
Людмила
20.05.2022
Добрий день, чому заробітна плата працівників освіти 1 тарифного розряду становить 2893, а не 6500?
Милена Милена
21.05.2022
За массовое безделье,поездки за рубеж в рабочее время,вымогательство денег и подарков!!!(( Браво идиотам!((
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.