Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.12.16
15929 37
Друкувати
Обране

"Зарплата збільшиться до 50%": Кабмін схвалив механізм підвищення окладів вчителям

"Звичайно, це рішення може бути реалізоване тільки тоді, коли буде прийнятий державний бюджет на 2017 рік. Але уряд від себе зробив все можливе, щоб бюджет був якісно підготовлений і пріоритети у ньому визначені", - сказав Гройсман.


Кабінет міністрів України схвалив механізм підвищення посадових окладів вчителям на два тарифних розряди з 1 січня 2017 року.

Відповідна норма передбачена проектом закону про державний бюджет на 2017 рік.

"Наша ініціатива підвищити заробітну плату вчителю до 50% від факту 2016 року - це є перший крок до створення умов фінансової мотивації, відновлення престижності роботи українського вчителя. Це буде основа", - зазначив він.

За його словами, якісні освіта та компетенції дадуть Україні реальний прорив, - "інакше ми будемо лісопилкою: виростили дерево, зрізали, продали. Я би хотів, щоби ми були інноваційні, конкурентні, могли тримати передові позиції і уникали ризиків [погіршення конкурентоспроможності та якості всіх видів освіти в Україні, втрати наукового потенціалу]".

Прем’єр-міністр підкреслив абсолютну прихильність і підтримку у тому числі фінансову сфери освіти в Україні.

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(37)
Бухгалтер
15.12.2016
Сьогодні нам повідомили, що зар.плата всього тех. персоналу буде з місцевого бюджету. Це алєс капут, товариші! Значить вчителі будуть отримувати підвищену з/п, а ми, обслуговуючий персонал, дулю з маком.... Ось звідкіль кошти на підвищення з/п
Олег Бухгалтер
15.12.2016
Нам це уже давно повідомили, а також натякнули, що коштів на виплату МЗП 3200 немає і потрібно буде з 1 січня оптимізувати штат.
Бухгалтер Олег
15.12.2016
Уявляю... тендерну закупівлю проводить прибиральниці із завгоспом... І всю бухгалтерію ведуть теж вони... Все для покращення.
Лена Олег
15.12.2016
Нам теж сказали оптимізувати, але вже кого і куди ?самі в шоці, роботи навалили стільки що ледве встигаємо
наташа Лена
15.12.2016
Саме перше, виконуйте свої прямі обов'язки, а за все інше, що заставили робити не переймайтесь, я думаю, що на випадок чого, через суд реально довести, що на одну людину накидати абсолютно різні по принципу обов'язки (на буха - допорогові закупівлі, дати, і тд) це нереально щоб вона все була взмозі і вчасно виконати ще й без помилок. Чому взагалі за тим не слідкує якась інспекція по праці, мають же бути якісь норми по посаді та навантаженню
Ikar Бухгалтер
16.12.2016
Не в образу. Не розумію навіщо бухгалтера в школах. Їх в нас ввели для уникнення тендерів, а отже для дерибану бюджетних коштів. Повинно бути як і раніше одна централізована бухгалтерія.
Вадим Ikar
17.12.2016
Ікаре не меліть дурниць. Зараз відбувається "децентралізація" , школи будуть утримуватися за рахунок місцевих бюджетів, а ви знову хочете все централізувати .
Ikar Вадим
17.12.2016
а що Віділи освіти кудись подінуться з громад?
Ната Ikar
17.12.2016
Ви мабуть не в курсі, що тендери як були, так і залишилися. А бухгалтерів ввели не для того, щоб "дерибанити гроші", а для того, щоб займалися тендерами, єдатами і прозоро.
Ikar Ната
18.12.2016
Мабуть в курсі раз кажу, це зараз у звязку з тотальнім підвищенням цін вже й школам важко уникнути тендерів але грою в додаванню кошторисів виходить, а раніше як раз для уникнення тендерів було так зроблено
123
15.12.2016
І де ж сам механізм? як рахувати?
аня
15.12.2016
нас уже оптимізували скоротили 1 бухгалтера а що вони тап роблять щей у кінці року ,як і всі тупо чекоємо нового року в українв є лише вчителі бухглтера взагалі не люди
наташа
15.12.2016
бо вчителів багато вони є електоратом, а бухгалтери ні
Марія наташа
15.12.2016
Точно... вчителі і медики - це ж найбільший електорат, а я то думаю, чому до них така увага???
наташа Марія
16.12.2016
до чого ваш сарказм? я же не образити когось маю намір! наприклад, на мітинги профсоюз не бухгалтерів виводить, а конкретний прошарок бюджетників, обіцянки підняття зарплат також конкретному прошарку (ще пенсіонерам - вони теж масовий електорат), просто бюджетниками (працівниками і пенсіонерами) легше маніпулуювати бо напряму залежать від подачок влади
Антон наташа
15.12.2016
Була б моя воля я б ЗП вчителям платила б за знання учнiв, ìм взагалi ìì можна не платити , вони додатковими заробляють в 4-5 разiв бiльше. А на уроках чаюють а не займаються викладанням предметiв
Катя Антон
16.12.2016
Серйозно? А хто тебе навчив читати і писати? Напевно батьки..ну то навіщо ходити тоді до школи нехай дітьми займаються батьки...всі такі розумні, а забулися як і самі там навчалися..ніхто ніколи себе не бачить зі сторони, за то інших ми помічаємо..
тая Катя
19.12.2016
нас реально вчили при союз і коли отримували2 то це отримував впершу чергу вчитель . а тепер кажуть 1 це теж оцінка ,а що ж ти робив що не навчив хочвб на 2
Антон Катя
20.12.2016
Коли я навчалася то вчитель викладався на 101%, і коли я вивчала англійську мову чи математику то я її і до цього часу знаю . А зараз навчаються в школі мої діти і я бачу протилежну сторону навчання - в школі вчитель зацікавлений, щоб діти прийшли на додаткове . А коли я дома дитині розказую, як розв'язати рівняння - то на другий день дитина каже, що вчителька сказала що це застарілий метод розв'язування.
Олена Катя
20.12.2016
Тому хто вчив нас писати та читати нараховували заробітну плату хто???????!!!!!!!!!!!!! Тож не думаю , що якась з професій більш значуща! всі ходять на роботу і всі хотять їсти!!!! моя донька навчається у другому класі, місяць назад я дізналась, що вчителька повинна дати 30 відсотків знання а бітьки 70 (її слова). не переоцінюйте роботу вчителів у сучасному світі!!
юрій Катя
20.12.2016
Школа раніше і школа зараз- дві "великі різниці".Зара не вчать а отримують зарплаті. І підпримую вчитель повинен отримувати зарплату від знань учнів.
Віка юрій
21.12.2016
Ви розумієте, що пишете? Ви знаєте хоч одного вчителя, який зробив із всіх своїх учнів відмінників? Хіба якість знань залежить від вчителя? Кожна дитина навчається по своїм здібностям. Учитель - не волшебник. Нікому в світі не вдасться зробити з дурня відмінника. Були і будуть сильні і слабкі.
Коля
15.12.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують премії, що у декілька разів перевищують їх посадовий оклад. Премії цих головбухів формуються із невиплаченої частини надбавок і доплат : подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для спеціалістів зазначає 50-відсоткову надбавку, а реально виплачує їм лише по 20-30 відсотків ; решту головбух розподіляє на власний розсуд у вигляді премій , в основному, собі та заступникам. -------------------------------------------------------------------------------------------. ------------------------------------------------------------------Кажуть, що це порушення є не тільки у Києві, а і у інших містах, і не тільки в освіті; і були скарги працівників , а віз і досі там .
Таня Коля
16.12.2016
Коля, Ви за працюєте за посадою вчителем? Звідки така обізнаність про те, що отримують в управлінні освіти? До Вашого відома, бухгалтера-бюджетники ЛЮДИ (більшість з вищою освітою), які працюють щоб заробити! При окладі на 01 грудня 2400 + премії- податки- витрачений позаробочий час- відсутніть відпустки-відсутніть хворіти= Дякуємо таким як Ви, хто важає професію бухгалтера нікчемною!
виш Коля
16.12.2016
а в нас тільки адміністрація премії щомісяця отримує і 2 матеріалки в рік. Бухгалтери дульку з маком на вечерю!
Коля виш
17.12.2016
Дякую, що відповіли; я врахував неточності і підкорегував коментар. Оновлену його версію ви можете прочитати під статтею: "Проект бюджету-2017. Основні показники. Інфографіка".

Алина виш
22.12.2016
Вот,вот
Лариса Коля
16.12.2016
Коля, ви часом не в Камбіні працюєте, а може з Вами радяться. "Сила" Вашого слова перекриває весь позитив бухгалтерської праці. Будь ласка не тицяйте Ваш комент в усі теми, краще ініціюйте петицію про встановлення законної доплати за вислугу років, тоді мабуть і Головбухи м. Київа та й прості смертні бухгалтери зможуть мати зарплату гідну їх роботі, чи може у Вас є сумніви щодо важливості бухгалтерська роботі. Адже премія це добре, але не обовязкова виплата. І може тоді Ви нарешті отримаєте задоволення , що зробили корисну справу і Вас ПОЧУЛИ.....
ЛІна Коля
20.12.2016
Але ж не про премії мова , а про ,, Кабмін схвалив механізм підвищення окладів вчителям".
Головний бухгалтер , який завжди тримає руку на пульсі , щоб не дай бог пропустити якусь зміну в постановах , законодавствах і т.д ( а Ви напевно знаєте яка відповідальність та розміри штрафів ) має право на голий оклад , надбавку за складність і напруженість - то вже на розгляд керівника , а про надбавку за вислугу років чи престижність професії ніколи і не згадудували . Чому головний бухгалтер має економити фонд оплати праці , щоб забезпечити себе гідною заробітною платою ?
ЛІна Коля
20.12.2016
І до речі , чому вчитель не несе жодної відповідальності за рівень знань його учнів ? зарплату вчителям треба призначати по рейтингу успішності його учнів
Олена
16.12.2016
За що ім 50%? Вчитилі знання дітям дають тільки на репетитерстві, хай там і получають заробітну плату
Ганна
20.12.2016
Цікававо, а в освіті лише вчителі працюють? Чому учні після 9 класу елементарно писати не вмітюь? Бо у вчителя мала зарплатня... О це ж бо.
маша Ганна
20.12.2016
я працюю у навч. закладі бухгалтером. приходять діти після 9 класу. то не то що заяву не уміють написати. а і свої прізвище та ім"я правильно!!!
ЛІна маша
20.12.2016
Ну звичайно вчителю треба підняти заробітну плату , бо він при такій інфляції не зможе безкоштовно виправити дату у своєму робочому плані
Ната
20.12.2016
А почему нигде не озвучивается,что доплату в 50% только преподователям школ, а не всем?
Оля
24.12.2016
А ви пробували пробути хоча б один день, 6 годин з 34 учнями?
Оля
29.12.2016
Прикинула свою ЗП за однією і другою прогнозованою розрядною сіткою. Брехня, немає підвищення на 50 відсотків. У першому раз приблизно на 500 грн, у другому на 1400. А який буде - невідомо. Зараз на руки 4002грн. Смішно...гади, най вдавилися б цим підвищенням.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн