Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.12.16
16174 37
Друкувати
Обране

"Зарплата збільшиться до 50%": Кабмін схвалив механізм підвищення окладів вчителям

"Звичайно, це рішення може бути реалізоване тільки тоді, коли буде прийнятий державний бюджет на 2017 рік. Але уряд від себе зробив все можливе, щоб бюджет був якісно підготовлений і пріоритети у ньому визначені", - сказав Гройсман.


Кабінет міністрів України схвалив механізм підвищення посадових окладів вчителям на два тарифних розряди з 1 січня 2017 року.

Відповідна норма передбачена проектом закону про державний бюджет на 2017 рік.

"Наша ініціатива підвищити заробітну плату вчителю до 50% від факту 2016 року - це є перший крок до створення умов фінансової мотивації, відновлення престижності роботи українського вчителя. Це буде основа", - зазначив він.

За його словами, якісні освіта та компетенції дадуть Україні реальний прорив, - "інакше ми будемо лісопилкою: виростили дерево, зрізали, продали. Я би хотів, щоби ми були інноваційні, конкурентні, могли тримати передові позиції і уникали ризиків [погіршення конкурентоспроможності та якості всіх видів освіти в Україні, втрати наукового потенціалу]".

Прем’єр-міністр підкреслив абсолютну прихильність і підтримку у тому числі фінансову сфери освіти в Україні.

 

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
11.08.22 Порядок виплати працівникам закладів охорони здоров’я матеріальної допомоги на оздоровлення У зв’язку з надходженням листів щодо роз’яснення порядку виплати медичним працівникам матеріальної допомоги на оздоровлення, відділ з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області інформує про наступне.
10.08.22 Чи підлягає компенсації відпустка за ненормований робочий час? Ненормований робочий день — це особливий режим робочого часу, що встановлюється для певної категорії працівників у разі неможливості унормувати час їх трудового процесу (п. 1 Рекомендацій про порядок надання працівникам з ненормованим робочим днем щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці, затверджених наказом Мінпраці від 10.10.1997 № 7).
10.08.22 Застосування податкової соціальної пільги на дітей, яким протягом року виповнилось 18 років Платник податку на доходи фізичних осіб має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), на суму податкової соціальної пільги, якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень (у 2022 році 3470 грн).
коментарі
(37)
Бухгалтер
15.12.2016
Сьогодні нам повідомили, що зар.плата всього тех. персоналу буде з місцевого бюджету. Це алєс капут, товариші! Значить вчителі будуть отримувати підвищену з/п, а ми, обслуговуючий персонал, дулю з маком.... Ось звідкіль кошти на підвищення з/п
Ikar Бухгалтер
16.12.2016
Не в образу. Не розумію навіщо бухгалтера в школах. Їх в нас ввели для уникнення тендерів, а отже для дерибану бюджетних коштів. Повинно бути як і раніше одна централізована бухгалтерія.
Ната Ikar
17.12.2016
Ви мабуть не в курсі, що тендери як були, так і залишилися. А бухгалтерів ввели не для того, щоб "дерибанити гроші", а для того, щоб займалися тендерами, єдатами і прозоро.
Ikar Ната
18.12.2016
Мабуть в курсі раз кажу, це зараз у звязку з тотальнім підвищенням цін вже й школам важко уникнути тендерів але грою в додаванню кошторисів виходить, а раніше як раз для уникнення тендерів було так зроблено
Вадим Ikar
17.12.2016
Ікаре не меліть дурниць. Зараз відбувається "децентралізація" , школи будуть утримуватися за рахунок місцевих бюджетів, а ви знову хочете все централізувати .
Ikar Вадим
17.12.2016
а що Віділи освіти кудись подінуться з громад?
Олег Бухгалтер
15.12.2016
Нам це уже давно повідомили, а також натякнули, що коштів на виплату МЗП 3200 немає і потрібно буде з 1 січня оптимізувати штат.
Лена Олег
15.12.2016
Нам теж сказали оптимізувати, але вже кого і куди ?самі в шоці, роботи навалили стільки що ледве встигаємо
наташа Лена
15.12.2016
Саме перше, виконуйте свої прямі обов'язки, а за все інше, що заставили робити не переймайтесь, я думаю, що на випадок чого, через суд реально довести, що на одну людину накидати абсолютно різні по принципу обов'язки (на буха - допорогові закупівлі, дати, і тд) це нереально щоб вона все була взмозі і вчасно виконати ще й без помилок. Чому взагалі за тим не слідкує якась інспекція по праці, мають же бути якісь норми по посаді та навантаженню
Бухгалтер Олег
15.12.2016
Уявляю... тендерну закупівлю проводить прибиральниці із завгоспом... І всю бухгалтерію ведуть теж вони... Все для покращення.
123
15.12.2016
І де ж сам механізм? як рахувати?
аня
15.12.2016
нас уже оптимізували скоротили 1 бухгалтера а що вони тап роблять щей у кінці року ,як і всі тупо чекоємо нового року в українв є лише вчителі бухглтера взагалі не люди
наташа
15.12.2016
бо вчителів багато вони є електоратом, а бухгалтери ні
Антон наташа
15.12.2016
Була б моя воля я б ЗП вчителям платила б за знання учнiв, ìм взагалi ìì можна не платити , вони додатковими заробляють в 4-5 разiв бiльше. А на уроках чаюють а не займаються викладанням предметiв
Катя Антон
16.12.2016
Серйозно? А хто тебе навчив читати і писати? Напевно батьки..ну то навіщо ходити тоді до школи нехай дітьми займаються батьки...всі такі розумні, а забулися як і самі там навчалися..ніхто ніколи себе не бачить зі сторони, за то інших ми помічаємо..
юрій Катя
20.12.2016
Школа раніше і школа зараз- дві "великі різниці".Зара не вчать а отримують зарплаті. І підпримую вчитель повинен отримувати зарплату від знань учнів.
Віка юрій
21.12.2016
Ви розумієте, що пишете? Ви знаєте хоч одного вчителя, який зробив із всіх своїх учнів відмінників? Хіба якість знань залежить від вчителя? Кожна дитина навчається по своїм здібностям. Учитель - не волшебник. Нікому в світі не вдасться зробити з дурня відмінника. Були і будуть сильні і слабкі.
Олена Катя
20.12.2016
Тому хто вчив нас писати та читати нараховували заробітну плату хто???????!!!!!!!!!!!!! Тож не думаю , що якась з професій більш значуща! всі ходять на роботу і всі хотять їсти!!!! моя донька навчається у другому класі, місяць назад я дізналась, що вчителька повинна дати 30 відсотків знання а бітьки 70 (її слова). не переоцінюйте роботу вчителів у сучасному світі!!
Антон Катя
20.12.2016
Коли я навчалася то вчитель викладався на 101%, і коли я вивчала англійську мову чи математику то я її і до цього часу знаю . А зараз навчаються в школі мої діти і я бачу протилежну сторону навчання - в школі вчитель зацікавлений, щоб діти прийшли на додаткове . А коли я дома дитині розказую, як розв'язати рівняння - то на другий день дитина каже, що вчителька сказала що це застарілий метод розв'язування.
тая Катя
19.12.2016
нас реально вчили при союз і коли отримували2 то це отримував впершу чергу вчитель . а тепер кажуть 1 це теж оцінка ,а що ж ти робив що не навчив хочвб на 2
Марія наташа
15.12.2016
Точно... вчителі і медики - це ж найбільший електорат, а я то думаю, чому до них така увага???
наташа Марія
16.12.2016
до чого ваш сарказм? я же не образити когось маю намір! наприклад, на мітинги профсоюз не бухгалтерів виводить, а конкретний прошарок бюджетників, обіцянки підняття зарплат також конкретному прошарку (ще пенсіонерам - вони теж масовий електорат), просто бюджетниками (працівниками і пенсіонерами) легше маніпулуювати бо напряму залежать від подачок влади
Коля
15.12.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують премії, що у декілька разів перевищують їх посадовий оклад. Премії цих головбухів формуються із невиплаченої частини надбавок і доплат : подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для спеціалістів зазначає 50-відсоткову надбавку, а реально виплачує їм лише по 20-30 відсотків ; решту головбух розподіляє на власний розсуд у вигляді премій , в основному, собі та заступникам. -------------------------------------------------------------------------------------------. ------------------------------------------------------------------Кажуть, що це порушення є не тільки у Києві, а і у інших містах, і не тільки в освіті; і були скарги працівників , а віз і досі там .
ЛІна Коля
20.12.2016
І до речі , чому вчитель не несе жодної відповідальності за рівень знань його учнів ? зарплату вчителям треба призначати по рейтингу успішності його учнів
ЛІна Коля
20.12.2016
Але ж не про премії мова , а про ,, Кабмін схвалив механізм підвищення окладів вчителям". Головний бухгалтер , який завжди тримає руку на пульсі , щоб не дай бог пропустити якусь зміну в постановах , законодавствах і т.д ( а Ви напевно знаєте яка відповідальність та розміри штрафів ) має право на голий оклад , надбавку за складність і напруженість - то вже на розгляд керівника , а про надбавку за вислугу років чи престижність професії ніколи і не згадудували . Чому головний бухгалтер має економити фонд оплати праці , щоб забезпечити себе гідною заробітною платою ?
Лариса Коля
16.12.2016
Коля, ви часом не в Камбіні працюєте, а може з Вами радяться. "Сила" Вашого слова перекриває весь позитив бухгалтерської праці. Будь ласка не тицяйте Ваш комент в усі теми, краще ініціюйте петицію про встановлення законної доплати за вислугу років, тоді мабуть і Головбухи м. Київа та й прості смертні бухгалтери зможуть мати зарплату гідну їх роботі, чи може у Вас є сумніви щодо важливості бухгалтерська роботі. Адже премія це добре, але не обовязкова виплата. І може тоді Ви нарешті отримаєте задоволення , що зробили корисну справу і Вас ПОЧУЛИ.....
виш Коля
16.12.2016
а в нас тільки адміністрація премії щомісяця отримує і 2 матеріалки в рік. Бухгалтери дульку з маком на вечерю!
Алина виш
22.12.2016
Вот,вот
Коля виш
17.12.2016
Дякую, що відповіли; я врахував неточності і підкорегував коментар. Оновлену його версію ви можете прочитати під статтею: "Проект бюджету-2017. Основні показники. Інфографіка".
Таня Коля
16.12.2016
Коля, Ви за працюєте за посадою вчителем? Звідки така обізнаність про те, що отримують в управлінні освіти? До Вашого відома, бухгалтера-бюджетники ЛЮДИ (більшість з вищою освітою), які працюють щоб заробити! При окладі на 01 грудня 2400 + премії- податки- витрачений позаробочий час- відсутніть відпустки-відсутніть хворіти= Дякуємо таким як Ви, хто важає професію бухгалтера нікчемною!
Олена
16.12.2016
За що ім 50%? Вчитилі знання дітям дають тільки на репетитерстві, хай там і получають заробітну плату
Ганна
20.12.2016
Цікававо, а в освіті лише вчителі працюють? Чому учні після 9 класу елементарно писати не вмітюь? Бо у вчителя мала зарплатня... О це ж бо.
маша Ганна
20.12.2016
я працюю у навч. закладі бухгалтером. приходять діти після 9 класу. то не то що заяву не уміють написати. а і свої прізвище та ім"я правильно!!!
ЛІна маша
20.12.2016
Ну звичайно вчителю треба підняти заробітну плату , бо він при такій інфляції не зможе безкоштовно виправити дату у своєму робочому плані
Ната
20.12.2016
А почему нигде не озвучивается,что доплату в 50% только преподователям школ, а не всем?
Оля
24.12.2016
А ви пробували пробути хоча б один день, 6 годин з 34 учнями?
Оля
29.12.2016
Прикинула свою ЗП за однією і другою прогнозованою розрядною сіткою. Брехня, немає підвищення на 50 відсотків. У першому раз приблизно на 500 грн, у другому на 1400. А який буде - невідомо. Зараз на руки 4002грн. Смішно...гади, най вдавилися б цим підвищенням.
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.