UA | RU

Збільшено граничний місячний розмір винагороди військовослужбовцям

Міноборони прийняло наказ від 06.09.2017 № 467 «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок та розміри виплати винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду».


Так, в період мобілізації за безпосередню участь в АТО на лінії бойового зіткнення, виконання бойових завдань на території противника, а також за участь в заходах щодо відображення збройного нападу на об'єкти, що охороняються і їх звільнення військовослужбовцям буде виплачуватися до 10 тис грн на місяць (раніше - до 7,5 тис грн).

За участь в АТО в інших місцях дислокації в межах певного району солдатам виплатять до 4,5 тис грн на місяць (зараз - до 3,5 тис грн).

При оголошенні воєнного стану, за безпосередню участь в бойових діях заплатять до 11 тис грн (зараз - 8,5 тис грн), а за участь в здійсненні спеціальних заходів - до 5 тис грн на місяць (зараз - до 4 тис грн).

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 серпня 2017 року.


Наказ Міноборони України від 06.09.2017 № 467 Про затвердження Змін до Інструкції про порядок та розміри виплати винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі