Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.08.20
21921 38
Друкувати
Обране

Зеленський назвав три етапи підвищення мінімальної зарплати

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що збільшення з 1 вересня мінімальної заробітної плати до 5 тис. грн, яке передбачене президентським законопроектом, – це перший етап. Впродовж 2021 року мають бути реалізовані наступні етапи підвищення.


«Впевнений, що депутати проголосують законопроект, поданий від Президента України, за збільшення мінімальної заробітної плати до п'яти тисяч гривень. Потім другий етап цієї програми – збільшення з 2021 року до шести тисяч гривень. І впродовж 2021 року буде третя частина – ми збільшимо до шести з половиною тисяч гривень», – розповів Глава держави.

За словами Президента, після підвищення мінімальної заробітної плати зростуть доходи працівників бюджетної сфери: вчителів, медиків, соцпрацівників, оскільки їхні посадові оклади розраховуються за єдиною тарифною сіткою, прив’язаною до мінімальної зарплати.

«Це певні кроки у напрямку дійсно цивілізованого рівня життя в Україні. Карантин продовжується, але після серйозної паузи, коли понад два місяці не працювали ні підприємці, ні ФОПи, багато державних підприємств, зараз дуже важливо трішки підтримати людей», – зазначив Володимир Зеленський.

Президент звернувся до Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням провести позачергове засідання парламенту 25 серпня, після Дня Незалежності України, та закликав народних депутатів підтримати президентський законопроект щодо збільшення розміру мінімальної заробітної платні.

Епідемія коронавірусу та обмежувальні заходи, пов'язані з недопущенням поширення COVID-19, вдарили по реальних доходах громадян і, як наслідок, призвели до зменшення заощаджень.

Голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин зауважив, що в першому півріччі 2020 року заощадження населення скоротилися майже на 6%.

«Підвищення мінімальної заробітної плати так чи інакше підвищить доходи громадян і, відповідно, збільшить можливість заощаджень. Тому підвищення мінімальної заробітної плати навіть до озвученої величини є необхідним і доцільним у цей момент», – зазначив голова Ради НБУ.

«Ініціатива Президента є вчасною. Вона підтримана урядом і, сподіваюся, буде підтримана Верховною Радою України», – додав він.

Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий зазначив, що профспілки неодноразово порушували перед урядом та роботодавцями питання щодо підвищення рівня мінімальної заробітної платні. За його словами, нинішня інфляція фактично з’їдає мізерні доходи громадян, і варто було б підвищити мінімальну зарплату до рівня не нижче 6,5 тис. грн.

«Президент, коли йшов на вибори, задекларував подолання бідності. Підвищення мінімальних заробітних плат дозволяє нам наближатися до лінії зменшення бідності та її подолання», – зауважив Григорій Осовий.

Голова ФПУ також наголосив, що, за їхніми підрахунками, фонд оплати праці у структурі витрат на виробництво в Україні є дуже незначним – на рівні 5-8%, тоді як у європейських країнах це 25-30%, тому бізнес має ресурс для підвищення зарплат.

За його словами, взявши курс на інтеграцію з ЄС, Президент і уряд мають робити все необхідне, щоб вектор соціальної політики України відповідав європейським стандартам.

Підвищення «мінімалки» сприятиме виведенню з тіні зарплат українців, коли роботодавець офіційно встановлює працівнику найнижчий дозволений законом оклад, а іншу частину зарплати віддає у конверті, ухиляючись від сплати єдиного соцвнеску. Також це стимулюватиме зростання рівня середніх зарплат в Україні та сприятиме зменшенню відтоку людського капіталу за кордон.

Як зазначив Григорій Осовий, підвищення до 5 тис. грн – це лише перший етап. У проекті державного бюджету на наступний рік, який уряд має подати до парламенту до 15 вересня, потрібно передбачати наступні етапи підвищення. Зі свого боку бізнес також має готуватися до неминучого підвищення рівня мінімальної зарплати в майбутньому.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський подав на розгляд до Верховної Ради законопроект «Про внесення змін до Державного бюджету на 2020 рік» щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати до 5 тис. грн з 1 вересня поточного року.

www.president.gov.ua

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(38)
Ольга
17.08.2020
Взагалі то посадовий оклад ЄТС залежить від прожиткового мінімуму на 1 січня, а не від мінімальної з-ти
Енгрібьорд Ольга
17.08.2020
У цій статті взагалі багато "смішних" моментів, що ніяк не пов"язані з реальністю
бух Енгрібьорд
17.08.2020
а у нас взагалі уряд "смішний"....
Карл
17.08.2020
За два роки майже на 85 доларів підніме мінімальну зарплату влада Зеленського, або на 35 %.
NeProzorro
17.08.2020
25-ий тарифний всім бухгалтера, економістам та уповноваженим особам!
люда
17.08.2020
чим бюджет наповнити? "простягнутою рукою"
NeProzorro люда
17.08.2020
Відмінити публічні закупівлі, скоротити штат ДП Прозоро та Міністерства фінансів і ДАСУ. От і буде економія коштів.
Вадим NeProzorro
17.08.2020
Не переймайтися, відчуваю , що з такими керманичами ми швидко станемо мільйонерами як в 90-х, а процедури купівлі -продажу будуть повністю замінені бартерними операціями. Так що ДП Позоро просто зникне, а замість нього створять щось типу ДП "бартер-сервіс".
NeProzorro Вадим
18.08.2020
Від зміни назви (чи Позорро чи Бартер-сервіс) суть явища не зміниться. Будуть і надалі існувати непотрібні та неефективні інстанції, які ускладнюють діяльність. Вигадувати процедури та перевіряти їх дотримання легше ніж на практиці ці самі процедури виконувати.
Оксана
17.08.2020
"смішно читати"
Оксана
17.08.2020
Грамотні економісти в уряді є? Про яку країну йдеться в цій статті? Підвищення мінімалки призведе знову до підвищення цін на все! А бюджетникам як виплачувати зарплату? Ці підвищення не були заплановані!
Галина
17.08.2020
за словами Президента, після підвищення мінімальної заробітної плати зростуть доходи працівників бюджетної сфери: вчителів, медиків, соцпрацівників, оскільки їхні посадові оклади розраховуються за єдиною тарифною сіткою, прив’язаною до мінімальної зарплати.- ПреЗеденту не сказали, що це не відповідає дійсностіПодробиці: https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-vidnosini/zelenskiy-nazvav-tri-etapi-pidvishchennya-minimalnoyi-zarplati/
Галина
17.08.2020
Підвищення мінімалки призведе до підвищення цін, а як бути пенсіонерам, у яких пенсія залежить від прожиткового мінімума? Піднімайте прижитковий мінімум, заберіть зарплату у Коболєва, розпустіть наглядові ради і буде наповнений бюджет і людям буде жити легше, а не виживати.
Патріот Галина
17.08.2020
Скоротіть непотрібний штат держ.службовців (ДП Прозоро) та перевіряючих (ДАСУ)
Лариса
17.08.2020
Державі треба серйозно взятися за перевірку всіх пільговиків та отримувачів соціальних виплат. Псевдо-чорнобильців; псевдо-матерів одиначок; отримувачів субсидій, які їздять на заробітки закордон.
777 Лариса
18.08.2020
Ото одинокі мами очі муляють! Я в шоці... Ніби гроші, які їм платять, у вас з кармана витягли! І можете заспокоїтися - методика розрахунку така, що якщо мама 1 дитини працює хоч на мінімалку, ніяка допомога їй не положена!
Патріот 777
20.08.2020
Жодних претензій до реальних матерів-одиначок немає. Але якщо це перетворюється на спосіб додаткового заробітку, це все інша справа. Обман держави. А де національна свідомість і патріотизм?Хочете в Європу- поводьтеся по -європейськи.
999 777
20.08.2020
Нехай відмінять офіційно працюючим податки із зарплати (за рахунок яких потім виплачуються соц.виплати, в т ч фейковим одиначкам, фейковим інвалідам і т п). Тоді жодних претензій до них не буде і ніхто не буде лізти в чужу кишеню.
Енгрібьорд 777
18.08.2020
З Вашого також. Ви ж податки платите?
Оксана Лариса
17.08.2020
Ціни можливо і піднумуться, але не набагато імпортніі товари не дадуть підняться сильно, але при стабільній валюті, люди як не як отримують більші зарплати. Чи Ви пропонуєте мінімальну заробітну плату не піднімати зовсім ? Одразу знайдуться ті що почнуть нити по мізерним заробітним платам.
Енгрібьорд Оксана
17.08.2020
На імпорт місцеві роздрібні торгівці просто націнки більші поставлять і все вирівняєтьсяtransparent_pxl.png
Карл Лариса
17.08.2020
Так вроде взялись, по останній постанові, якщо мати-одиночка виїзжає за кордон більше чим на 2 місяці, матір одиночка знімається.
Енгрібьорд Карл
17.08.2020
Субсидіантів вже непогано стали перевіряти. Зокрема на придбання нерухомості, землі та транспортних засобів. А от з фейковими матерями-одиначками довести щось майже неможливо.
Маша Енгрібьорд
18.08.2020
А дівчата від хорошого життя оформляються, як матері-одиначки!
Енгрібьорд Маша
18.08.2020
Давайте на пальцях. Є дві сім"ї з однаковим доходом. Одні офіційно одружені і їм від держави "нічого нє положєно". Інші вирішили не оформлювати свої стосунки, а замість цього оформити допомугу в собесі. І з якого дива я маю співчувати саме 2 сім"ї ?
Маша Енгрібьорд
18.08.2020
Кожен виживає, як може. Чому саме співчувати? Просто залишити в спокої. Чому всі ладні один одному горло перегризти? Просто не треба в чужу кишеню заглядати та заздрити. Розведіться з дружиною, поділіть майно та й отримуйте субсидію. Навіть якщо хтось фейкова одинока мати то дотумкайте і собі якусь допомогу, а не жалійтесь!
Немає слів Маша
22.08.2020
Які вузькі погляди....Замість того, щоб ствердитися як жінка: отримати освіту, роботу (і не треба казати що роботу знайти неможливо).....ми стаємо "одиначкою". Чому ці "мами" можуть навчити дітей. А потім кажуть чоловіки не такі, да ви на себе погляньте: "споживачі", а не жінки!!!!!
Віка Маша
20.08.2020
Взагалі треба скасувати поняття "шлюбу" , а всіх матерів вважати одиначками і давати їм допомогу.
777 Віка
21.08.2020
Ви знаєте, дивлячись на поведінку більшості "чоловіків", це могло б бути доцільно
Енгрібьорд Маша
20.08.2020
Не підбурюйте людей до вчинення протиправних дійtransparent_pxl.png
Енгрібьорд Маша
20.08.2020
"Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство)." Нічого не нагадує? ст.190 УК України
Вадим Маша
18.08.2020
В тім і річ, що простолюдину, навіть якщо він реально потребує допомоги, не завжди вдасться її отримати, йому створять десятки бюрократичних перепон або просто відмовлять і крапка. А от "правильним" людям завжди все вдається і все виходить. Особисто знаю колишнього мєнта який живе з дружиною одній квартирі, разом ведуть дітей до школи, але офіційно розлучені і жінка отримує допомоги від держави як малозабезпечена та багатодітна мати.Мєнт в 40 років вийшов на службову пенсію, їздить на крутому джипарі, але не гребує отримувати соц.допомогу.
Інна Маша
18.08.2020
Ну не завжди матері- одиначки такі збідовані. З чоловіком проживають разом, він приносить доходи в сім'ю (фіктивно розведені), самі працюють неофіційно. І отримують додатковий дохід-соціальні виплати.Деякі повноцінні сім'ї (батьки не одинаки) не мають такого сімейного доходу, як фейкові матері-одиначки.
Оля
18.08.2020
Бред сивой кобылы!!!
апв
18.08.2020
Сделайте уже 1 тарифный разряд = мин ЗП и будет нормально всё
Лілія апв
18.08.2020
Ну і підняти розряди наприклад, для бухгалтерів, економістів. Наукові працівники мають тарифний розряд вищий за фінансових працівників, але при цьому ні за що не відповідають. Смішно.
Виктор Фёдорович
18.08.2020
Сколько можно болтать? Народ устал от пустой болтовни. Разбазарили всю экономику. Надо заниматься экономикой, а не болтать.
Юлія
19.08.2020
Не знаю як у вас, но у нас в навчальному закладі все тільки забирає департамент освіти.Стипендію,комуналку зменшили асигнування, зарплату навіть, а з чого платити ці підвищення. Щось там не чисто на горі...
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн