Нашi сайти:

Змінено положення про атестацію педагогів закладів культури

Атестація працівників навчальних закладів сфери культури буде проводитись за дещо зміненим порядком.


Так Мінкультури внесло зміни до Положення про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури.

Змінами встановлено, що призначенню керівника закладу передує проведення його атестації.

Атестаційні комісії 3-го та 4-го рівнів за поданням відповідних органів управління сфери культури, до повноважень яких належать призначення на посаду та звільнення з посади керівників, проводять атестацію осіб для призначення на посади керівників, а також атестацію керівних кадрів на їх відповідність (невідповідність) займаній посаді, відповідність за умови виконання рекомендацій.

Списки керівних кадрів навчальних закладів, які атестуються, складають і подають до атестаційних комісій відповідні органи управління сфери культури.

Педагогічні працівники, які суміщують посади керівника та викладача, викладача та концертмейстера, викладача та методиста, концертмейстера та методиста, атестуються окремо за кожною посадою.

Атестація педагогічних працівників, які працюють за сумісництвом та обіймають однакові з основним місцем роботи посади, здійснюється за основним місцем роботи. Під час проведення атестації атестаційна комісія може враховувати результати педагогічної діяльності педагогічного працівника на роботі за сумісництвом.

В новій редакції викладено форми документів, які складаються атестаційною комісією.

Зміни внесені наказом Мінкультури від 07.08.2014 р. № 621, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі