Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.12.19
11658 11
Друкувати
Обране

ДКСУ щодо реєстрації бюджетних зобов'язань, узятих на виконання завдань (проектів) Національної програми інформатизації

Відповідно до частини першої статті 48 Бюджетного кодексу України (далі - Кодекс) розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання та здійснюють платежі тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, щодо завдань (проектів) Національної програми інформатизації - після їх погодження з Генеральним державним замовником Національної програми інформатизації.


При реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань здійснюється перевірка відповідності напрямів витрачання бюджетних коштів бюджетному асигнуванню, паспорту бюджетної програми (частина 5 статті 48 Кодексу).

Наказом Державного агентства з питань електронного урядування України від 14.05.2019 N 35, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 19.06.2019 року за N 639/33610, затверджено Методику визначення належності бюджетних програм до сфери інформатизації (далі - Методика), яка встановлює єдиний підхід до визначення належності бюджетних програм органів державної влади та інших розпорядників коштів до сфери інформатизації. Також, Методикою визначено перелік кодів Національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", що визначають належність завдань, проектів (робіт) до сфери інформатизації. Враховуючи наведене, якщо контракт (договір) укладається за предметом закупівлі, що відповідає визначеному переліку, він погоджується Державним агентством з питань електронного урядування України.

Пунктом 5 розділу II Правил складання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України 29.12.2002 N 1098, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 21.01.2003 за N 47/7368, передбачено, що у разі, якщо бюджетна програма передбачає виконання завдань (проектів) з інформатизації, видатки на інформатизацію визначаються окремим напрямом використання бюджетних коштів у паспорті бюджетної програми.

Звертаємо увагу, що відповідно до пункту 10 розділу I Правил, прийняття нормативно-правових актів, які призводять до зміни інформації та показників, затверджених у паспортах бюджетних програм, є однією із передумов внесення змін до паспортів бюджетних програм.

Органи Казначейства не реєструють зобов'язання, зокрема, у разі недотримання розпорядниками бюджетних коштів бюджетних повноважень та обмежень, які вводяться законодавчими та іншими нормативно-правовими актами.

З огляду на викладене, органи Казначейства при реєстрації бюджетних зобов'язань за видатками розпорядників бюджетних коштів, узятих на виконання завдань (проектів) Національної програми інформатизації, перевіряють наявність погодження з Генеральним державним замовником та наявність окремого напряму у паспорті бюджетної програми.

Лист ДКСУ від 28.11.2019 р. N 16-06-06/20847

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(11)
Соня
23.12.2019
Опять не поняла: ремонт принтера - это программа информатизации или нет? В паспорте программы выносить отдельно?
Виктория Соня
23.12.2019
Я так понимаю что да.
Соня Виктория
23.12.2019
Но это же бред! Это же не покупка нового принтера! Где же тут "информатизация"?
Виктория Соня
23.12.2019
вот там, в коде ДК,)))
Оля Соня
24.12.2019
А заправка картриджа, как Вам!!!
Оля Соня
24.12.2019
У нас нїхто не перевіряє погодження, їм, в казні, тільки й роботи, що перевіряти всіх, у них і так завал.
Ikar Соня
24.12.2019
Вважаю що не потрібно, з роз'яснень програма має задовольняти суспільні потреби, а нема програми то і не потрібно зазначати в паспорті
Алла
23.12.2019
дуже вчасно 23.12.2019 р!!!!
Енгрібьорд
23.12.2019
маразм крепчал
бух
23.12.2019
оці всі нововведення ще раз доводять, що нічим їм займатися там.....стільки видумано, що вже іноді думаєш-живий бухгалтер від всієї роботи різноманітної, що обертом голова...
ги
02.01.2020
А як знати чи включена установа в програму інформатизації? За цією програмою окремо фінансують?
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн