Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.05.16
32043 41
Друкувати
Обране

Хто накладатиме штрафи за неоприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини в листі від 19.04.2016 р. № 11/15-263366.16-1/НД-107 роз’яснив застосування постанови КМУ «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» від 21.10.2015 р. № 835 (далі — Положення № 835).Нагадаємо: у додатку до Положення № 835 наведено перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних. Зокрема, усі розпорядники інформації мають розміщувати:

  • звіт про використання бюджетних коштів (для розпорядників інформації, що використовують бюджетні кошти), зокрема, за окремими бюджетними програмами;
  • річні плани закупівель;
  • фінансову звітність суб'єктів господарювання державного сектора економіки, що належать до сфери управління розпорядника інформації.

Розпорядникам інформації, визначеним Законом України «Про доступ до публічної інформації», було доручено забезпечити протягом шести місяців оприлюднення й подальше оновлення на своїх офіційних веб-сайтах наборів даних згідно з Положенням № 835. Цей 6-місячний строк сплинув наприкінці квітня 2016 року.

Відповідно до п. 81 ст. 255 КпАП, уповноважені особи секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини можуть складати протоколи про адміністративні правопорушення, зокрема, за ст. 2123 КпАП (порушення права на інформацію та права на звернення). Так,неоприлюднення інформації, обов'язкове оприлюднення якої передбачено Законом України «Про доступ до публічної інформації», тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від 25 до 50 НМДГ.

Відповідальність за неоприлюднення відповідної публічної інформації у формі відкритих даних нестиме відповідальна особа з питань доступу до публічної інформації розпорядника інформації, яка відповідає за оприлюднення відповідної інформації згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації».

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
16.11.21 Бюджетні установи та організації Харківської області мають укласти договори з постачальниками газу Наразі в Харківській області укладено 294 договори на розподіл природного газу з бюджетними установами та організаціями різних джерел фінансування.
04.11.21 Оприлюднено перелік питань для тестування уповноважених осіб Оприлюднено  Наказ Мінекономіки від 01.11.2021 № 873-21 Про затвердження переліку тестових питань для підтвердження уповноваженою особою рівня володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель з варіантами відповідей. Ви можете перейти за посиланням вище та вже почати готуватись до проходження тестування. Тестування можна буде пройти на порталі prozorro.gov.ua.
01.11.21 Закупівля газу: обираємо процедуру та готуємо документи Цьогоріч ситуація з постачанням природного газу та тарифами на блакитне паливо вкрай напружена. І лише завдяки спільним діям Кабміну, НАК «Нафтогаз України» та Офісу Президента це питання врегульовано на законодавчому рівні. Які документи необхідно підготувати замовникам для укладання договору про закупівлю природного газу, як їх оформити та куди надсилати? Про це — у нашому матеріалі.
коментарі
(41)
Олена
25.05.2016
Це крім Єдати і Прозорро ще і на якийсь сайт ????
Євген Олена
25.05.2016
Так є ще секретний сайт data.gov.ua але чомусь про нього нічого не зрозуміло, навіщо він якщо є є-дата!!! Публічні кошти кошти - публічні кошти, всі кричать, ну хоча б в постановах КМУ назву сайту вказували, а так зовсім не зрозуміло скрізь публічні кошти!
Наталя Олена
25.05.2016
взагалі то є, але здається то до органів влади, не знаю чи бюджетників стосується, руки ніяк не доходять з'ясувати, що то за сайт оупендата і що туди відправляти
Дарья Наталя
05.06.2016
А я вот читаю... ЗУ" Про доступ до публічної інформації", ст. 13 Розпорядники інформації. пункт 3. "На розпорядників інформації, визначених у пунктах 2 (юр. лица), 3, 4 частини першої та в частині другій цієї статті, вимоги цього Закону поширюються лише в частині оприлюднення та надання відповідної інформації за запитами." Можно ли сделать вывод что коммунальное предприятие не должно опубликовывать информ., а только по запросу? В положении ничего не сказано о статусах распорядителей информации, только в законе. И еще я заметила, что по закону мы должны были опубликовывать меньший список информации чем в положении. Заранее благодарна!
Наталя Дарья
07.06.2016
я не юрист, моя особиста думка, що так, бюджетників не стосується, і навіть в такому випадку, в частині інформації щодо використання бюджетних коштів, ми звітуємо на єдата, закон нас (бюджетників) не зобов'язує дублувати це ще й на цей сайт, тому нічого не порушили =) хочу підмітити, що всі ці проекти активістів ростуть як гриби, пора вводити посаду, яка відповідатиме за публічну інформацію, бо це взагалі не робота бухгалтера, на якого навісили ці обов'язки ще й без доплат за це все.
наталя Наталя
16.03.2017
Я з Вами згодна.Навісили,це ще м'яко сказано.Мало того,що працюємо за рідного тата,та й ще за дарма-на рівні техперсоналу. Зато перевіряти лізуть усі,кому не лінь.
Роман
25.05.2016
А разве Едата заработала полным ходом и можно спокойно вносить отчеты?
Наталя
25.05.2016
data.gov.ua/ - єдиний державний веб-портал відкритих даних
Лена
25.05.2016
Наскільки я знаю цей сайт працює в тестовому режимі до листопада 2016 року
Тетяна Лена
25.05.2016
Сайт тестовий, а штрафи вже не тестові...
Лена
25.05.2016
Але ж є-дата теж в тестовому режимі працює, і тому штрафи до 30.06.16 р не беруться. Якщо і будуть штрафувати, то значить майже всіх бюджетників, тому що на тому сайті зареєстровано дуже мало користувачів.
Ирина
25.05.2016
Кошмар! Ещё на одном сайте "оприлюднювати" данные??? Я зашла на data.gov.ua Там реально нужно что-то вносить!!!
Надія
25.05.2016
Тут потрібен офіційний кваліфікований коментар-роз"яснення того, хто може пролити "світло" на все: на всі портали, сайти і т.п. Дійсно, вже нічого не розумієш, коли, куди і що публікувати, і головне- хто все це має "подужати" ?(відповідальний практичний (а не теоретичний-керівник ніякий нічого не вносить, лиш вимагає і наказує) виконавець).
Вася
25.05.2016
Стаття 13. Розпорядники інформації 1. Розпорядниками інформації для цілей цього Закону визнаються: 1) суб'єкти владних повноважень - органи державної влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, органи влади Автономної Республіки Крим, інші суб'єкти, що здійснюють владні управлінські функції відповідно до законодавства та рішення яких є обов'язковими для виконання; 2) юридичні особи, що фінансуються з державного, місцевих бюджетів, бюджету Автономної Республіки Крим, - стосовно інформації щодо використання бюджетних коштів; 3) особи, якщо вони виконують делеговані повноваження суб'єктів владних повноважень згідно із законом чи договором, включаючи надання освітніх, оздоровчих, соціальних або інших державних послуг, - стосовно інформації, пов'язаної з виконанням їхніх обов'язків; 4) суб'єкти господарювання, які займають домінуюче становище на ринку або наділені спеціальними чи виключними правами, або є природними монополіями, - стосовно інформації щодо умов постачання товарів, послуг та цін на них.
Вася
25.05.2016
Йдеться про розміщення інформації яка є обовязковою на своєму веб-сайті, а потмі її дублювання на сторінці цього ж розпорядника на Єдиному порталі відкритих даних http://data.gov.ua/providers-info
Вася
25.05.2016
веб-портал знаходиться в тестовому режимі Тому без як і з Є-дата....шуму багатао, а штрафувати поки що усіх не зможуть...так що розберемся і з цим
Тетяна Вася
25.05.2016
Бухгалтер то розбереться і з цим, але якщо працювати добу, все одно на все це не вистачить...
Надія
25.05.2016
виходить, що кожен орган місц.самоврядування (юр.особа-бюдж.установа що фінансується з бюджету) зокрема, має створити свій веб- сайт і там розміщувати інформацію, а потім на цей портал?
Наталія
25.05.2016
Особисто я не згідно, що за все це відповідати має бухгалтер! Що відноситься до його компетенції він (бухгалтер) мав би надавати відповідальній особі для розміщення, а відповідальною особою може бути (згідно наказу) і секретар керівника...
Слава Наталія
25.05.2016
Ви ж розумієте, що в нинішніх реаліях вводити в штат нову посаду просто "анбелівбл". Тому, як говорить моя мама, "сама люба, сама" :)
Наталія Слава
25.05.2016
А якщо вже є посади і на них працюють реальні люди? Тут все залежить від здорового глузду керівника і того як він хоче "допомогти" в роботі бухгалтерії, яка і так просвітку не бачить.... Хоча не буде нікому відкриттям, що всі практично керівники думають,на превеликий жаль, що бухгалтери не мають роботи...
Галина
25.05.2016
Проглянула цей сайт на предмет наявності інформації по ВНЗ, є надія, що нас це не стосується
Олег
25.05.2016
Цікаво чи є портал по оприлюднення коштів виведених офшори ???
Мария
25.05.2016
у меня мой директор да в прочим и все работники думают, что бухгалтер ничего кроме зарплати не делает
Алина Мария
31.05.2016
Аналогично. Мои на работе столько всего покупают, а мне проводить это всё. Для них это всё непонятно, да и неинтересно. И ещё удивляются, что я бегаю постоянно. Столько платежей, а мемориалок. У них такое мнение, что бухгалтер должен сидеть целый день не вставая со стула. И постоянно слышу один и тот же вопрос: "Когда аванс?, Когда зарплата?". Матом хочется всех послать. Для одного бухгалтера с такой зарплатой дохера работы. При том что у меня зарплата намного меньше.
Ігор
25.05.2016
Театр абсурду.Одна постанова забороняє витрачати бюджетні кошти на інтернет, а купа інших зобовязує публікувати витрати на власному сайті і на спеціальних порталах. Бюджетники повинні відчитуватися за кожну копійку, їх контролює ціла свора різномастних ревізорів, а правляча еліта , з президентом включно, тихенько виводить грошики на Панаму. Оклад простого бухгалтера -бюджетника 2000, а мінімальні штрафи 170-340 грн.. Особисто я нічого не буду публікувати на цьому сра...у порталі,я з єдатою ледве встигаю, а ще на підході прозоро.
оксана
26.05.2016
Я не пойму - каким образом вывешивать информацию на своем веб портале - сканокопии всех накладных, отчетов и т.д??????
Оксана
26.05.2016
Вибачте підскажіть будь ласка коли потрібно вносити дані на сайті прозоро
Алина
31.05.2016
Я одна бухгалтер, у меня нет замены.Просила, плакала чтоб мне в помощь хотя-бы на полставки дали человека. Не положено. Не могу пойти ни в отпуск, ни на больничный. Зимой грипп на ногах перенесла. Детьми вообще не занимаюсь. Целыми днями торчу в очереди в казначействе, потом прихожу собираю все документы и домой. И так каждый день. Ещё с долбанной Е-датой трахаться. Мне спать не ложиться? Где взять запасную жизнь?
Наталія
31.05.2016
Гайда на "майдан бухгалтерів"! Пора.) Бухгалтери теж люди! Хто за?
Алина Наталія
31.05.2016
Поддерживаю.
Татьяна
31.05.2016
Я тоже поддерживаю.Как работы полно у бухгалтеров и только постоянно добавляется,а если поощрение какое ,как всем,а штрафы только бухгалтеру.Того кто придумывает все это хотяб на месяц отправить куда нибудь в глубинку,где нет интернета или даже компютеров чтобы платежку напечатать приходится платить тем у кого они есть,вот реальная картина
Алина Татьяна
31.05.2016
Да задрали уже своими новшествами. Постоянно новое и новое, на ходу учишься, а ждать никто не ждёт.
Максим
31.05.2016
Поясніть, будь ласка, чи потрібно реєструватись в "Єдиному державному веб-порталі відкритих даних" комунальній установі, такій як лікарня? З цього приводу у нас виникають суперечки. На веб порталі зареєструвались деякі лікарні з м. Полтави, але по Україні ніхто з лікувальних закладів не реєструється, тому я думаю, що в цьому немає необхідності, адже наша лікарня розміщує інформацію на "Веб-порталі відкритих даних Полтавської міської ради". Окрім того лікарні не є суб'єктом владних повноважень.
Людмила
31.05.2016
Я за майдан!!!! Підтримую!!!
Ася
31.05.2016
Всем тяжело,но на майдан никто и не хочет- почти.Значит,не так все и плохо?
Наталія
01.06.2016
Тому нас і ніхто не чує і не почує... Електронні петиції президенту з досить серйозних питань з горем пополам народ підписує, то що хотіти ще.... У нас на нашій неньці привикли гнути спини..
дякую
14.06.2016
Щось вдалось взнати нове про цей портал??? Є-дата постійно на контакт виїходить, а ця ГОВ ДАТА наче якась секретна служба - без імен, без контактів, і мовчить як партізан =) Серьйозно, що там публікувати розпорядникам-бюджетнкам окрім звітнсоті? І хто вже зумів зареєструватись?
Зінаїда
28.07.2016
Таке відчуття , що всі зміни які проходять у нас в державі стосовно фінансів повинен виконувати бухгалтер . він у нас і юрист і економіст і фінансист плановик інженер і т.д.
бух
12.10.2016
Власне, вже 5 місяць очікуєм на реєстрацію, може цей портал "відпаде"? баба з возу, кобилі легше)
Коля
30.01.2018
Я iнженер з охорони працi , теперь займаюсь ще i прозорро ,часу нема,все займаюсь прозорро,доплати нема i не буде чому
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.