Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.12.15
5598 0
Друкувати
Обране

Коригування річного плану закупівель та оголошення про проведення відкритих торгів після їх оприлюднення на веб-порталі Законом не передбачено

Закон України "Про здійснення державних закупівель" (далі - Закон) (зі змінами) встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

   Відповідно до частини першої статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель (далі - веб-портал Уповноваженого органу) протягом п'яти робочих днів з дня затвердження річного плану або змін до нього.
   
   Разом з тим згідно з частиною першою статті 10 Закону замовник безоплатно подає для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме, зокрема оголошення про проведення процедури закупівлі.
   
   При цьому форму річного плану закупівель/річного плану закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель та форму оголошення про проведення відкритих торгів, та Інструкції щодо їх заповнення затверджені наказом Мінекономрозвитку від 15.09.2014 № 1106 "Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель".
   
   Згідно з пунктом 8 Інструкції щодо заповнення форми річного плану закупівель/річного плану закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель та пунктом 10 Інструкції щодо заповнення форми оголошення про проведення відкритих торгів у графі 6 та пункті відповідно 10, зокрема замовник зазначає іншу інформацію, яку вважає необхідною.
   
   Водночас Законом не передбачено коригування річного плану закупівель та оголошення про проведення відкритих торгів після їх оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому цим Законом.
   
   Крім того, зміна джерела фінансування не потребує внесення змін до форм документів що були оприлюднені на веб-порталі Уповноваженого органу.

Лист МЕРТУ від 22.10.2015 р. № 3302-05/35193-07

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі