Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.08.22
2947 0
Друкувати
Обране

Мінекономіки щодо змін, внесених до порядку закупівель у період воєнного стану

Міністерство економіки України у зв’язку з набранням чинності з 10.08.2022 змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169 “Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану” (далі - постанова № 169), внесених постановою Кабінету Міністрів України від 02 серпня 2022 р. № 874 (далі - постанова № 874) “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169”, що розроблені за ініціативи Асоціації міст України з метою забезпечення максимальної ефективності роботи органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану, повідомляє.

Постанова № 169 в редакції постанови № 874 доповнює перелік виключень, які передбачають право за потреби та у разі наявності відповідних обставин здійснити закупівлю без застосування спрощеної закупівлі та/або електронного каталогу.

Таким чином, придбання товарів, робіт і послуг, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, може здійснюватися без застосування порядку проведення спрощених закупівель та/або електронного каталогу у разі, коли, зокрема публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються для:

               -   проведення заходів із мобілізації та цивільного захисту;

               -   будівництва, реконструкції, капітального ремонту та облаштування місць проживання внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб;

               -   будівництва, реконструкції, капітального ремонту та облаштування захисних споруд цивільного захисту, у тому числі подвійного призначення, найпростіших споруд, укриттів;

               -   підготовки до проведення опалювального сезону.

Разом з тим віднесення предметів закупівлі до таких, що вказані у постанові № 874 здійснюється з дотриманням законодавства. Рішення щодо можливості придбання товарів, робіт та послуг без застосування порядку проведення спрощених закупівель/електронних каталогів приймається замовником самостійно.

Джерело:
Лист Мінекономіки від 15.08.2022 р. № 3323-04/58791-06
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі