Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.11.15
24102 38
Друкувати
Обране

Типові помилки при реєстрації Службового кабінету на порталі Є-ДАТА

На своїй сторінці у фейсбук, адміністратори порталу е-дата навели перелік типових помилок при реєстрації в службовому кабінеті


Помилки введення даних:
1. Дані для підпису не вказані 
2. Введіть коректні дані
Пояснення:
Ця помилка виникає, коли ви не заповнили або заповнили неправильно обов’язкове поле для введення інформації. 
Спосіб вирішення:
Перевірте ще раз всі поля. Неправильно заповнене поле підсвічується жовтимчервоним кольором. Заповніть його правильно.
Помилки зчитування ключа електронно-цифрового підпису
3. Помилка 65534 
4. Cannot connect euSing to object
5. Type Error: euSing is undefined
6. Не знайдено сертифікат ключа 
7. Доступне розширення DAT

Для вирішення проблеми 
- переконайтесь, що у вас справді ключі АЦСК ДФС
- перевірте чи не «обрізаний інтернет», якщо ж обмежений; 
спробуйте зайти через сервер Proxy
- або ж браузер , в якому ви працюєте не зчитує бібліотеку; 
скористайтесь браузером Chrome

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(38)
Наталія
11.11.2015
Доброго дня. Скажіть будь-ласка необхідно терміново оформляти ключи через податкову чи є надія що буде доступно використовувати ключи медка. Дякую.
Євген
11.11.2015
У медка не має ключів
оксана
11.11.2015
У меня ключи от АЦСК "Украина". Ничего не получается, на мой запрос - что делать получила от АЦСК вот такой ответ: "Ключі потребують низки доопрацювань для роботи з порталом. АЦСК "Україна" працює над адаптацією ключів для сумісності з порталом "Є-дата". Станом на зараз IT команди готують рішення вказаної проблеми." Пока жду. Не могу работать. Кто знает - штрафовать будут? Только официальный ответ, а не размышления о справедливости
Сергей
11.11.2015
Я бы на месте сомневающихся перестал ждать и сомневаться, а получал ключи ДФС )
Галя
12.11.2015
Якщо є державний і місцевий бюджет одночасно, як заповнювати звіти 2д, 2м
Юлия
12.11.2015
Я так поняла,что если у нас ключи АЦСК "Украина" то мы не можем оформлять вторые ключи.
Валентина
12.11.2015
Якщо розпорядник коштів державного бюджету та головний розпорядник місцевого бюджету, як правильно заповнювати звіти 2д,2м та договори окремо чи разом
Тетяна
12.11.2015
Дуже прошу відписатись хто зміг внести Звіт ф.2. Вже п'ять раз вводила .Пише - введіть коректні дані. Що це означає.Саме цікаво що пусті форми зберігає. Сил вже немає. на все це...
Наталія
12.11.2015
Чи треба публікувати інформацію про заробітну плату, нарахування на неї та лікарняні ФСС з ТВП? Ми реєструємо ці видатки (крім лік Фонду) юридичні на реєстр, а фін на заявку. Чи треба вносити дані реєстру в "договора", а дані заяки в "акти", бо на сайті більше немає вкладок для внесення такої інформації А використання коштів фонду (лік) куди вносити? Чи ця інформація не підлягає публікації?
Таня
12.11.2015
При заповненні форми 2 ставте не кому а точку. Спробуйте.
Тетяна
12.11.2015
На рахунок звіту Ф-2 все зрозуміла. Ділюся інформацією. Таня все вірно потрібно ставити роздільним знаком між грн. та коп. - крапку. І повина бути на комп. англійська розкладка і крапка на лівій частині клавіат. там де цифри. Отаке воно.....
Валентина
12.11.2015
Якщо я маю дві функції 110204 та 110502 то мені реєструватися окремо.Чи можно раз зареєструватися та їх вписать через кому.А звіти вводити зведені. Дякую
Наталія
12.11.2015
Для Тетяни 12.11.2015. Цифри треба вводити з крапкою, а нез комою. Приклад: 2.15, а не 2,15.
Анна
12.11.2015
А що означає "Сталася невідома помилка!"? Заповняємо всі поля для реєстрації та вже тиждень пише одне й те саме! Що робити в цьому разі? Допоможіть, будь ласка.
Нваталія
12.11.2015
;Краще не Chrome користуватися, а Mozilla Firefox ну читає ключі.
Олена
13.11.2015
Де відображати авансові звіти (закупівлю товарів за власні кошти) ?
Наталія
13.11.2015
Підкажіть, будь-ласка, при реєстрації підприємства ввела всі КФК які є через кому, як і було написано в інструкції. Коли відкриваю звіт 2 м, треба ставити одне КФК і набирати звіт,а там всі КФК виставлені в рядочок як при реєстрації і змінити не можна?
Тетяна
13.11.2015
Підкажіть,будь ласка, при реєстрації після введення ключів,пише що незнайдено сертифікати ( ключі були виготовлені в АЦСК " мастеркей"
Тетяна
13.11.2015
Доброго дня! підкажіть будь-ласка, у мене ключі від АЦСК Мастеркей,коли прописую їх в програму ,пише не знайдені сертифікати, В чому причина????
Таня
14.11.2015
Підскажіть, якщо договір зареєстований в ІІІ кварталі, а по ньому проплата буде в 4, то його повторно треба зареєстувати в 4 кварталі для того щоб заповнити акт виконаних робіт чи як?
Люда
16.11.2015
Доброго дня! підкажіть будь-ласка, у нас бюджетна установа, яка фінансується з місцевого бюджету, під час реєстрації потрібно вказувати коди тимчасової класифікації державного бюджету, у нас їх немає, що робити?
Марія
17.11.2015
Підскажіть будь ласка якщо договір укладений на товар, то куди заносити накладну???
Наталя
17.11.2015
Доброго дня, підкажіть будь ласка, я ввела форму 2М, зберегла зміни, де потім мені можна побачити цей звіт у особистому кабінеті збережений??
Ірина
20.11.2015
У меню "Звіти" поміняйте ІV квартал 2015 на ІІІ квартал 2015
Аурика
25.11.2015
Ні одно з полів не підсвічується жовтим, або червоним, але вдає помилку "Не вказано дані для підпису". В чому причина?
Галина
24.01.2016
При реєстрації службового кабінету всі поля заповнені,а віконечко для ключів не активне і вибиває помилку.Підкажіть ,будь ласка що робити.
Анатолій
31.01.2016
Галина, скажіть будь ласка з чим конкретно у вас помилка?
Едіта
01.02.2016
Помилка валидації поля! Не заповнене обов'язкове поле Обґрунтування!
Ліна
18.02.2016
Що в е-даті ще потрібно звіти здавати? Не тільки реєструвати договора з актами і наклажними?
Татьяна
09.03.2016
Скажіть будь ласка статус помилки (65534), що це таке?
Тетяна
23.03.2016
Як заносити авансові звіти (закупівля за власні кошти)?
Маша
28.04.2016
Допоможіть ключі і сертифікати від майстеркий при реєстрації виникає помилка "Сертифікат незнайдений"
Олександр
09.02.2017
Допоможіть! "Ключ успішно завантажено" але коли жму на кнопку "Увійти" вискакує повідомлення "Помилка авторизації користувача Користувач не має права підпису" Куди звертатись за допомогою? Дякую.
Оксана Олександр
21.02.2017
Та ж проблема. У Вас вийшло її вирішити?
Володимир
04.03.2017
Аналогічна проблема, хтось з'ясував як її можна вирішити?
Игорь Володимир
22.03.2017
Столкнулся с той же проблемой. Причина - ключи получены на юр. лицо, а не на физ. лицо. Т.е. декларацию заполнить можно, а войти в кабинет плательщика - нет.
Марина
10.03.2017
Допоможіть будь-ласка! Вибиває помилку -користувач з таким податковим номером вже зареєстрований. Коли користуюсь функцією-змінитисвій ключ і вводжу свою почтову адресу, то відповідь - така адреса зайнята або не існує. Що робити??????????
Вадим
26.03.2017
Помогите выдает ошибку (Помилка авторизації користувача Користувач не має права підпису) ключ получал в ЦСК Укрзалізниці
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн