Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.03.20
7958 4
Друкувати
Обране

Уряд в черговий раз спростив закупівлю товарів і послуг для боротьби з коронавірусом

29 березня на засіданні Уряду прийнято постанову, яка полегшує процес закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для подолання коронавірусної хвороби COVID-19. Крім того, такі закупівлі тепер можуть здійснювати всі замовники на території України.

Згідно з рішенням, замовнику потрібно лише оприлюднити інформацію про заплановану закупівлю та за результатами її проведення прозвітувати в електронній системі закупівель.

Також відповідно до Переліку товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), здійснювати закупівлі можуть всі замовники на території України, тоді як раніше таку можливість мали лише заклади охорони здоров'я.

«Ми повинні максимально полегшувати усі процеси, які спрямовані на подолання коронавірусу. Ми врахували пропозиції від компетентних відомств, бізнесу та організацій і спростили механізм закупівель відповідних товарів і послуг, а також розширили коло замовників. Такі зміни дають можливість забезпечити оперативне та своєчасне здійснення замовниками закупівель», - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

КМУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
4
Руслан
30.03.2020
Який номер цієї постанови КМУ ?
Анна Руслан
01.04.2020
Постанова від 29.03.2020 №248
Степан
31.03.2020
а де сама постанова? чи знов будем тиждень чекати?
Галина
31.03.2020
Який номер? задала від 29.03.2020 - не бачу тексту про те, що можуть здійсньвати закупівлі не тільки мед.установи.....
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі