Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.11.16
3126 2
Друкувати
Обране

Верховна Рада запускає "Портал громадського обговорення законопроектів"

"Портал громадського обговорення законопроектів", розроблений за підтримки Програми USAID РАДА та за ініціативи Управління комп'ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України, дасть змогу громадянам заздалегідь ознайомитися з законопроектами, що мають бути внесені на обговорення парламенту, перебувають на розгляді профільних комітетів, та взяти участь у їх обговоренні. "Портал громадського обговорення законопроектів" розроблено у відповідь на рекомендації Європейського Парламенту щодо внутрішнього реформування Верховної Ради з метою поліпшення її інституційної спроможності.

На думку директора Програми USAID РАДА  Ігоря Когута, потенціал громадянського суспільства потрібно використовувати для кращої якості підготовки законопроектів та роботи комітетів."Портал громадського обговорення законопроектів"  надасть можливість поліпшити  прозорість та довіру до комітетів. Він є частиною комплексної програми відкритості комітетів. Посилення спроможності комітетів, їх контрольної функції – завдання  Програми USAID РАДА. 

"Сьогодні ми могли представити тестовий варіант системи,  проте комітети її ще не наповнюють. Тож ми проводимо презентацію бази даних. З наступного тижня ми плануємо відкрити цей ресурс повністю, щоб він був публічним для громадськості", - зазначив  Олексій Сидоренко, Керівник Управління комп'ютеризованих систем.  

ВРУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Маша
09.11.2016
І зауваження безкоштовно замість юристів внесуть і по IP дуже розумних вирахують.
оксана
09.11.2016
а там нецензурные слова вычеркивать будут?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі