Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.10.15
7072 2
Друкувати
Обране

Видавці періодичної преси просять Уряд дозволити бюджетним установам передплачувати пресу

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси звернулася до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням прискорити прийняття змін до Постанови КМУ №117 та розблокувати передплату на пресу для бюджетних організацій (зокрема, бібліотек, навчальних закладів, інститутів, лікарень, тощо). Наразі оплата передплати на наступний рік бюджетним організаціям заблокована цією Постановою КМУ №117.

До Кабінету Міністрів України вже поданий проект постанови «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року № 117» щодо організації передплати періодичних видань на 2016 рік.

Мета цього документу – дозволити бібліотекам та іншим бюджетним організаціям та установам передплачувати періодичні видання, газети та журнали на наступний рік, оплачуючи цю передплату в поточному році. А зараз, відповідно до чинного законодавства, ані навчальні заклади, ані бібліотеки чи будь-яка інша бюджетна організація не можуть витрачати бюджетні кошти поточного року на закупівлю будь-чого (у тому числі на передплату періодики) у наступному році. Таким чином, штучно обмежено можливість бібліотек, навчальних закладів та інших бюджетних організацій отримувати газети та журнали своєчасно та найдешевшим способом – за передплатою.

 

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
оксана
27.10.2015
исходя из опыта работы, идея с запретом предоплаты для бюджетных организаций, мягко говоря , неудачная. Это же самообман. Мы стаем заложниками. Редко кто работает с нами . Тем более 2013-2014 гг кода месяцами в казначействе платежки не оплачивались просто так даже при наличии денег на счетах. Мы попадаем в ситуацию, когда накладная на руках, в которой "претензий не имеем" а товар ждем. Каждый раз дрожишь. Пройдет или не пройдет. Лично у меня был инцидент - товар поставили не в том количестве. И ничего я не добилась. "Претензий" заранее нет. Думаю когда в бюджетный кодекс записывали слово "зобов'язання" имели в виду что то другое а не запрет предоплаты. Наши знатоки как всегда перемудрили. И главное все молчат. Приспособились.
Олег
29.10.2015
Це політика олігархату бюджетні установи потрібно добити і позакривати бидло і так обійдеться.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі