Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.01.17
16176 15
Друкувати
Обране

ДФСУ звертає уваги посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування

Повідомляємо, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня поточного рокуподавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.


Для подання декларації за минулий рік суб’єкт декларування має використовувати особистий ключ електронного цифрового підпису (ЕЦП), отриманий для виконання своїх службових обов’язків. Разом з цим, особи, які припинили діяльність пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування протягом звітного року, отримують послуги ЕЦП як фізичні особи, а не як посадові особи органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи або організації державної форми власності.

Таким чином, для безперешкодного та комфортного отримання послуг ЕЦП просимо не відкладати візит до представництв Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС на кінець звітного періоду.

Додатково повідомляємо, що для початку заповнення вказаної декларації необхідно перейти на веб-портал НАЗК (https://portal.nazk.gov.ua/login) та авторизуватись за допомогою особистого ключа ЕЦП (файл Key-6.dat) та ввести актуальну адресу електронної поштової скриньки (бажано використовувати поштові скриньки доменних зон «ua», «net» або «com»). Детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування можна переглянути на веб-сайті НАЗК https://nazk.gov.ua.

 

Прес-служба Державної фіскальної служби України

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(15)
Віта
12.01.2017
Доброго ранку! Скажіть, будь-ласка, не державний службовець органу жержавної влади повинен заповнювати рекларацію?
Игорь Віта
13.01.2017
Ні, Вам не потрібно подавати декларацію. Тех. працівники держорганів і органів місцевого самоврядування теж не подають.
Мярко
12.01.2017
ну якщо жержавної - то повинен!!!))))
Люда Мярко
08.02.2017
і рекларацію то точно повинні
Наталія
12.01.2017
А діловод сільської ради технічний працівник і опалювач приміщення що теж повинні подавати е.декларацію?
123 Наталія
17.01.2017
ні
123 Наталія
17.01.2017
так. Вам необхідно подавати декларацію за весь 2016, а за 2017 вже не будете подавати.
123 Наталія
17.01.2017
Наталя - для вас відповідь НІ, а нижчий коментар - для Вікторії, їй необхідно подавати.
Вікторія
17.01.2017
Скажіть, будь-ласка, працівники центрів соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, що у квітні місяці 2016 року втратили статус держслужбовців в силу зміни законодавства, вважаються такими, що припинили діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави?
ольга
17.01.2017
головним спеціалістам категорії В, що працюють з ветеранами війни, АТО потрібно заповнювати е-декларацію?


Галина
21.01.2017
Сільська рада головний бухгалтер має подавати декларацію,чині?
Ангеліна
19.02.2017
Головнийбухгалтер сільської ради, який працює по контракту, повинен подавати е-декларацію чи ні?
Олена
20.02.2017
Чи повинні діловод сільської ради, завідувач військово-облікового бюро, які є службовцями ,але не посадовими особами , подавати е-декларацію.
Оксана
23.03.2017
Головний бухгалтер Центру соціальної реабалітації дітей-інвалідів (установа стоврена міською радою) повинен подавати е-декларацію за 2016 рік?
Олександр
19.03.2018
Чи може посадова особа органу місцевого самоврядування підписувати електронну декларацію не ЕЦП посадової особи, а за допомогою ЕЦП фізичної особи? Якщо ні, то яка відповідальність за підписання за допомогою ЕЦП фізичної особи, якщо вона займає посаду в органі місцевого самоврядування?
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн