Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.12.15
21133 4
Друкувати
Обране

Держстат затвердив нові типові форми первинної облікової документації для сільських, селищних та міських рад

Державна служба статистки України наказом № 340 від 24.11.2015 року затвердив та вів в дію з 01 січня 2016 року типові форми первинної облікової документації для сільських, селищних та міських рад

Поширити затверджені цим наказом форму № 1 на сільські, селищні та міські ради, на території яких розташовані сільські населені пункти, форму № 3 – на міські, селищні ради в частині міських поселень.

№ 1 "Облікова картка об’єкта погосподарського обліку";

№ 3 "Список осіб, яким надані земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель міських поселень".

Визнати таким, що втратив чинність, з 01 січня 2016 року наказ Державного комітету статистики України від 11 жовтня 2010 року № 418 "Про затвердження типових форм первинної облікової документації для сільських, селищних та міських рад".

 

http://www.ukrstat.gov.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
4
Nataliya
03.12.2015
Наше управління статистики роз`яснило так, що нам дається вибір або старі форми ті що з 2010 року міняємо роки, або нові форми на наш розсуд бо в нових формах як такого погосподарського обліку не має тільки те, що стосується землі. На даний час ми думаємо яка форма для нас краще.
світлана
11.12.2015
нам також управління пропонувало залишити старі форми обліку або всю інформацію згідно старих форм вести тільки в електронному вигляді, але нові форми ми також маємо вести - це ми маємо вести потрійну форму погосподарського обліку????
сільська рада
10.03.2016
зразок правильного заповнення облікової картки
сільська рада
09.10.2016
зразок правильного заповнення облікової картки
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×