Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5119 0
Друкувати
Обране

ДФС про коригування показників Звіту з ЄСВ і форми № 1ДФ при поновленні на роботі працівника, звільненого у зв’язку з мобілізацією

ГУ ДФС у Чернігівській області в листі від 05.11.2015 р. № 1009/С/25-01-17-01-15 розглянуло ситуацію із виплатою й оподаткуванням середнього заробітку поновленого працівника, який був звільнений 17.03.2014 р. у зв’язку з мобілізацією на військову службу, та коригування показників звітності за таких обставин.1. Нарахування за період вимушеного прогулу (із 18.03.2014 р. по дату поновлення на роботі) відображаються в таблиці 6 Звіту з ЄСВ саме тоді, коли відбулися поновлення й таке нарахування. Водночас зазначається: за який місяць нараховано зарплату працівнику, кількість календарних днів, протягом яких він перебував у трудових відносинах у такому місяці (оскільки вважається, що його не було звільнено, і він продовжував перебувати в трудових відносинах із працедавцем), суму утриманого з нього ЄСВ.

2. У податковому розрахунку (форма № 1 ДФ) за звітний період (у місяці кварталу нарахування доходу) слід показати:

  • у І розділі: суму нарахованого (виплаченого) середнього заробітку за час вимушеного прогулу за період із 18.03.2014 р. до 06.03.2015 р. за ознакою доходу «101» — «заробітна плата» і суму утриманого (перерахованого) ПДФО;
  • у ІІ розділі в рядку «військовий збір»: суму нарахованого (виплаченого) середнього заробітку за час вимушеного прогулу за період із 18.03.2014 р. до 06.03.2015 р. і суму утриманого (перерахованого) військового збору.

3. За I квартал 2014 року необхідно подати уточнюючий податковий розрахунок (форма № 1ДФ), у якому скасувати рядок, котрим відображався запис про звільненого працівника (із зазначенням у графі 9 — «1»), а також додати новий рядок, у якому повторити нараховані та виплачені працівнику в I кварталі 2014 року доходи без зазначення того, що працівника звільнено (у графі 7), та із зазначенням «0» у графі 9 (на додавання рядка).

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд