Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3639 3
Друкувати
Обране

ДФС змінила адреси WEB-сервісу обміну документами та квитанціями

ДФС повідомляє про зміну адреси WEB-сервісу обміну документами та квитанціями з приймальним шлюзом (протокол SOAP). З 9:00 28.05.2019 необхідно використовувати наступну адресу:


http://80.91.165.205/WebSrvGate/gate.asmx.

Квитанції та документи для користувачів даного сервісу зберігаються у базах даних сервісу протягом 72 годин. Якщо користувач не здійснив їх отримання клієнтським програмним забезпеченням протягом 72 годин, вони направляються на адресу електронної пошти, зазначену платником.

Звертаємо увагу користувачів M.E.Doc! Встановивши оновлення програми M.E.Doc 11.01.008, ви і надалі будете успішно відправляти звіти на реєстрацію та отримувати відповідні квитанції. У разі продовження роботи на попередніх версіях програми ви не зможете відправляти будь-які звіти у ДФС за прямим з’єднанням.

Для користувачів Арт-Звіт!  З огляду на вище вказану новину сьогодні було оновлено програму Арт-Звіт Pro до версії 5.3.8, в якій змінено WEB-сервісу на нову. Таким чином користувачі можуть успішно успішно відправляти по прямому з’єднанню до ДФС України звіти на реєстрацію та отримувати відповідні квитанції. Квитанції та документи для користувачів будуть зберігатися у базах даних сервісу ДФС України протягом 72 годин. Якщо користувач не здійснив їх отримання клієнтським програмним забезпеченням протягом 72 годин, вони направляються на адресу електронної пошти, зазначену платником.

Користувачам ПЗ "Соната" для продовження роботи за прямим з'єднанням зі шлюзом ДФС необхідно оновити ПЗ "Соната" до версії 0.25.2.1 від 28.05.2019 року.

buhgalter911.com

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (3)
Тата
29.05.2019
А в ПЗ "Єдине вікно" (EDZV) чего-нибудь надо перенастраивать?
Наталья
29.05.2019
Как проверить доступ ????
Ольга
30.05.2019
Для особо одаренных, расскажите как переходить по этой ссылке, я ввожу этот адрес, не удалось найти сайт пишет! или куда его вводить нужно???
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд