Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.09.21
7609 0
Друкувати
Обране

Форма повідомлення про прийняття працівника на роботу зазнає змін

Оприлюднено проєкт постанови КМУ, якою пропонує внести зміни до Постанови від 17.06.2015 р. № 413 "Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу".

Проєктом передбачено, що повідомлення про прийняття працівника на роботу має подаватися власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платників ЄСВ до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором засобами електронного зв’язку з використанням електронного підпису, відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу.

За відсутності технічної можливості подання Повідомлення про прийняття працівника на роботу в електронній формі, таке повідомлення подається в паперовій формі. Тобто, в пріоритеті буде подання Повідомлення в електронній формі, але скасують обмеження щодо кількості працівників для подання повідомлення в паперовій формі.

Крім того, проєктом пропонується внести незначні зміни до форми повідомлення. 

Джерело:
Бухгалтер 911
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі