Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.06.22
2210 0
Друкувати
Обране

Мінекономіки затвердило для роботодавців оновлену форму № 3-ПН

Наказом Мінекономіки від 12.04.2022 р. № 827-22 затверджено форму звітності № 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та порядок її подання.

Цим наказом передбачено можливість подання роботодавцями форму № 3-ПН в електронній формі (з накладенням чи без накладення електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів).

Цю звітність подають юрособи, фізособи – підприємці, які в межах трудових відносин використовують працю фізичних осіб – базовим центрам зайнятості або філіям міжрегіональних/регіональних центрів зайнятості незалежно від їхнього місцезнаходження.

Форма подається за наявності попиту на робочу силу (вакансії) – з дня виникнення потреби у підборі працівників та/або з дати відкриття вакансії, але не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії.

Такий спосіб подання роботодавцями електронної форми № 3-ПН здійснюватиметься через електронний кабінет шляхом реєстрації персонального облікового запису в електронному сервісі "Електронний кабінет роботодавця", що розташований на вебсайті Державної служби зайнятості, або через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.

В таблиці "Основні дані про вакансію(ї)" форми № 3-ПН з'явилися графи із відображенням:

- характеру виконуваної роботи (постійний; тимчасовий; сезонний, інше);

- спосібу укомплектування вакансії(й): за сприяння Державної служби зайнятості (так/ні); відбір кадрів здійснюється самостійно (так/ні).

В додатку до форми № 3-ПН вказуватимуть відомості про вакансію.

Відомості про вакансію(ї) заповнюватимуть фахівці центру зайнятості під час консультацій з роботодавцем під час особистої зустрічі, шляхом електронної комунікації, зокрема мобільним чи фіксованим зв'язком, надсилання/отримання повідомлень електронною поштою. Також відомості про вакансію(ї) можуть заповнюватися роботодавцем самостійно.

Документ набирає чинності через один місяць з дня його офіційного опублікування.

Джерело:
Бухгалтер 911
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі