Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
13780 6
Друкувати
Обране

ПФУ щодо заповнення таблиці 7 додатка 4 звіту з ЄСВ

Відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. N 435, <...> (далі - Порядок), таблиця 7 додатка 4 до Порядку формується та подається страхувальниками в разі визначення страхувальниками періодів (строків) трудової або іншої діяльності, що відповідно до законів, якими встановлюються умови пенсійного забезпечення, відмінні від умов загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, зараховуються при визначенні права на відповідну пенсію.Відомості про осіб, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до трьох років та з трьох до шести років, в таблиці 7 додатка 4 до Порядку подаються на загальних підставах.

В таблиці 7 додатка 4 до Порядку в Реквізиті 15 "N наказу про проведення атестації робочого місця" зазначається номер наказу про проведення атестації робочого місця, проведення якої передбачає, зокрема, санітарно-гігієнічні дослідження виробничого середовища, важкості й напруженості трудового процесу, за якими підтверджується право працівника на пільги та компенсації, пов'язані із зайнятістю в несприятливих умовах праці, для працівників за Списками N 1 і 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. N 461 "Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах" (далі - Постанова КМУ).

В Реквізиті 16 "Дата наказу про проведення атестації робочого місця" зазначається дата наказу про проведення атестації робочого місця, проведення якої передбачає, зокрема, санітарно-гігієнічні дослідження виробничого середовища, важкості й напруженості трудового процесу, за якими підтверджується право працівника на пільги та компенсації, пов'язані із зайнятістю в несприятливих умовах праці, для працівників за Списками N 1 і 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженими Постановою КМУ.

В Реквізитах 12, 13 таблиці 7 додатка 4 до Порядку заповнюється варіант необхідної одиниці виміру та фактична тривалість спеціального стажу за кодом підстави: заповнюється один із можливих показників фактичної тривалості стажу для конкретної підстави за умовами праці, тобто: кількість днів або годин і хвилин в залежності від діючого обліку праці у страхувальника в звітному році для конкретної застрахованої особи, які відпрацьовано в умовах праці, що надають підстави для зарахування спеціального стажу.

Лист ПФУ від 03.01.2020 р. N 2800-050101-8/321

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (6)
Ліда
04.03.2020
Тобто відомсоті про держслужбовців, які перебуваюсь в відпустці по догляду за дитиною до 3 років, відображаємо? Тобто період відпустки по доглядуза дитиною зараховується до спецстажу?
Наталя
05.03.2020
Если пенсия сейчас у работников ОМС назначается на общих основаниях - смысл этого спец стажа???? Столько лет платили повышеную ставку отчислений и зачем ???? И сейчас отображать его зачем???? Может уже ненадо.........
Олена Наталя
10.03.2020
Вже є рішення суду про призначення пенсії за службу в ОМС як в Держслужбі (пенсіонер відсудив)
фархад Олена
10.03.2020
а можно з цього моменту докладніше №т від якого, або посилання?
Олена фархад
11.03.2020
Це з особової пенсійної справи. В СМІ немає
Олена фархад
11.03.2020
Приватний випадок. Тобто, треба звертатись до суду. Приклад є
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд