Нашi сайти:

Подання уточнюючої форми № 1ДФ

Підприємству необхідно подати нову звітну форму № 1ДФ щодо працівника, якого у попередньому звіті зазначено під номером запису 4. В уточнюючій формі при виключенні інформації про цього платника зазначати рядок під цим номером чи продовжувати за наступним?


Уточнююча форма № 1ДФ подається на підставі інформації з попередньої поданої форми і містить інформацію лише про рядки та реквізити, які уточнюються (п. 4.4 розділу IV Порядку № 4).

Для вилучення одного помилкового рядка з попередньої введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 зазначити «1» — на виключення рядка.

Для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 зазначити «0» — на введення рядка.

Якщо коригування доходів проводиться щодо одного працівника, то в уточнюючій формі № 1ДФ зазначаються два рядки, один — на вилучення даних по ньому, другий — на введення. Стосовно фізичних осіб, щодо яких інформацію з доходів і податків було відображено у попередньму звіті, що уточнюється, правильно, інформація не вноситься. Уточнююча форма подається лише на тих осіб, щодо яких було допущено помилку.

У разі коли необхідно уточнити інформацію щодо всіх фізичних осіб, то аналогічно щодо цих працівників зазначаються два рядки на виключення та на введення. Номер за порядком в таких випадках не має значення, головним показником у звітності є РНОКПП.

Надія Філіповських , заступник начальника Управління — начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Управління адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС України

www.visnuk.com.ua

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (5)
Вадим
29.11.2018
Пані начальниця забула розповісти про важливий момент -штрафи. Колись сам факт подання уточнюючого звіту, незалежно від типу помилки, для фіскалів був приводом здерти 510 грн з бухгалтера.
Анна Вадим
29.11.2018
Да, тоже удивило что ни слова о штрафах)
.....
30.11.2018
штрафи застосовують тоді, коли помилку знайшла сама податкова, а якщо ви самі знайшли помилку і відправили уточнюючий звіт, то штрафів не буде...
ну так по крайній мірі мені сказали в податковій, а то я майже 2 роки відправляв звіт з одною неіснуючою людиною (помилився при введені індифікаційного коду), то відправляв уточньонки за всі періоди і ніяких штрафів не прислали...
Надія .....
30.11.2018
так, штрафи застосовуються при недотриманні термінів подачі звіту чи виявленні помилок перевіряючим органом. Тобто, якщо ви знайшли самі помилку, то ви молодці і відправляйте уточнюючий звіт без страху отримати штраф)))
Вадим Надія
03.12.2018
Зараз за уточненку не штрафують, але думка фіскалів може змінитися будь-якої миті.Їх логіка, якщо подаєте уточнюючий звіт, значить основний був поданий з недостовірною або неповною інформацією, а це - привід для штрафу.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі