Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.04.24
1666 0
Друкувати
Обране

Помилки в об'єднаному звіті можуть стати причинами проблем працівників з лікарняними

Наразі триває звітна кампанія щодо подання Податкового розрахунку за І квартал 2024 року, яка завершиться 10 травня 2024 р.

Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, затверджено наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4 (у редакції наказу Мінфіну від 15.12.2020 р. № 773).
 
Цей Порядок визначає порядок заповнення і подання до податкових органів за основним місцем обліку Податкового розрахунку платниками єдиного внеску.
 
Дані до Реєстру застрахованих осіб, який формує та веде Пенсійний фонд, вносяться в тому числі на підставі відомостей про нараховану заробітну плату (дохід, грошове забезпечення, допомогу, компенсацію) застрахованих осіб, на яку нараховано, і з якої сплачено страхові внески, що надходять до Пенсійного фонду України від ДПС України в порядку міжвідомчого обміну.
 
Використання інформації з Державного реєстру визначає ст. 17 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Інформація з Реєстру застрахованих осіб використовується не тільки для призначення пенсійних виплат, а й для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Також від актуальності та повноти інформації в Реєстрі застрахованих осіб залежить створиться електронний листок непрацездатності чи ні.

Відсутність Податкового розрахунку за звітний квартал після закінчення терміну подання такого звіту може бути причиною відмови громадянам щодо отримання державних послуг та соціальних гарантій.

ГУ Пенсійного фонду в Чернівецькій області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі