Інформація по темі "" | Публікації по тегу
26.05.17
28861 1
Друкувати
Обране

Порядок внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу

До початку роботи працівника за укладеним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа повинна подати до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

Обов’язок з подання повідомлення поширюється виключно на трудові відносини (коли з працівником укладається трудовий договір).

Форма повідомлення про прийняття працівника на роботу затверджена  постановою КМУ від 17.06.2015 р. № 413. Пунктом 2 додатка до Постанови встановлено тип повідомлення:

  • "початкове" - подання інформації про прийняття працівника на роботу;
  • "скасовуюче" - подається у разі допущення помилки роботодавцем та необхідності внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу.

У разі допущення помилки роботодавцем та необхідності внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу подається повідомлення типу "скасовуюче" з помилковими даними і одночасно повідомлення типу "початкове" з правильними даними.

Накладення штрафу за подання уточнюючої інформації про прийнятих працівників до фіскальних органів чинним законодавством не передбачено. 

ГУ ДФС у Запорізькій області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Коля
29.05.2017
Стаття не актуальна, бо тепер більше звільняють з роботи, ніж приймають.-------------------------------------------------------------------------------------------------Для того, щоб працівник не міг через суд поновити свої порушені трудові права, законодавством передбачена так звана "ліквідація" держустанов. "Ліквідація" держустанови полягає у тому, що держустанова після переобліку лише змінює код ЄДРПОУ. У процесі цієї "ліквідації" керівник держустанови може звільнити з роботи будь-якого працівника без пояснення причин і без права поновлення на роботі.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі