Проект нової форми звітності № 3-ПН „Інформація про попит на робочу силу (вакансії)”

На сьогодні механізм подання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про вакансії врегульовано наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013  № 316 „Про затвердження  форми звітності № 3-ПН „Інформація про попит на робочу силу (вакансії)” та Порядку її подання” (зареєстр. в Мін’юсті за № 988/23520 від 17.06.2013) (далі – Форма № 3-ПН).Практика застосування Форми № 3-ПН засвідчила необхідність спрощення процедури її заповнення роботодавцем та надання роботодавцю можливості щодо уточнення раніше поданої інформації. Крім цього, для здійснення належного аналізу заявлених вакансій слід передбачити у Формі   № 3-ПН розширену інформацію щодо розмірів заробітної плати.

Також у зв’язку з внесенням змін до чинного законодавства, виникла необхідність змінити у Формі № 3-ПН назви освітньо-кваліфікаційних рівнів претендетнів на вакансію та включити до окремих категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб.

 Мінсоцполітики

Теги: 3-ПН


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Коля
02.10.2016
Якщо немає промислового виробництва, звідки візьмуться зарплати і робочі місця? За роки незалежності, а особливо під час президентства Януковича, держава забрала робочі місця , а отже ,засоби існування, у переважної більшості найманих працівників. Країна, по великому рахунку, існує лише завдяки чотирьом джерелам "доходу": 1) вивезення за кордон сировини , у тому числі, вторинної; 2) ввезення імпортної готової продукції, у тому числі, напівфабрикатів; 3)постійні зовнішні запозичення;4) внутрішні узаконені шахраювання, у тому числі , постійне знецінення гривні.

Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі