Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.09.18
7721 6
Друкувати
Обране

Строк зберігання архіву файлів про подання звітності на електронних носіях інформації

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що згідно з п. 44.3 ст. 44 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники податків зобов’язані забезпечити зберігання документів, визначених п. 44.1 ст. 44 ПКУ, а також документів, пов’язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом не менш як 1 095 днів (2 555 днів – для документів та інформації, необхідної для здійснення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням відповідно до ст. 39 ПКУ) з дня подання податкової звітності, для складення якої використовуються зазначені документи, а в разі її неподання – з передбаченого ПКУ граничного терміну подання такої звітності.

Відповідно до п. 44.4 ст. 44 ПКУ, якщо документи, визначені у п. 44.1 ст. 44 ПКУ, пов’язані з предметом перевірки, проведенням процедури адміністративного оскарження прийнятого за її результатами податкового повідомлення-рішення або судового розгляду, такі документи повинні зберігатися до закінчення перевірки та передбаченого законом строку оскарження прийнятих за її результатами рішень та/або вирішення справи судом, але не менше строків, передбачених п. 44.3 ст. 44 ПКУ.

Відповідно до ст. 13 розділу ІІІ Закону України від 22 травня 2003 року № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» cтрок зберігання електронних документів на електронних носіях інформації повинен бути не меншим від строку, встановленого законодавством для відповідних документів на папері.

Отже, архів файлів про подання звітності контролюючим органам в електронному вигляді (у тому числі якщо перевірка не проводилась 3 роки) повинен зберігатися у платника податків не менш як 1 095 днів (2 555 днів – для документів та інформації, необхідної для здійснення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням відповідно до ст. 39 ПКУ) з дня подання податкової звітності.

dp.sfs.gov.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
6
Тетяна
28.09.2018
Ну все, убейся об стенку!... А если компы старые, и никто денежек не даст на "приведення у відповідність" материальной базы. У нас же практически все в электронном виде ведется, и сдается. Да сделайте вы одну программу, храните архивы на своих мощных серверах и сверяйте автоматически те отчеты, которые между собой "перекликаются", своевременно реагируйте, УКАЗЫВАЯ НА ОШИБКИ БУХГАЛТЕРАМ, а не ждите, пока будет в организации полная ж.о.п.а. от ваших новшеств, чтобы наказать бухгалтера по полной программе, вломивши ему все возможные штрафы
Bac
28.09.2018
А як бути у тих випадках, коли міняються програми через які подаються ці звіт, або через онлайн сервіси?
Завжди горіхи падають на бухгалтера...
Тетяна Bac
28.09.2018
От і я про таке. Відправляла всіма доступними безкоштовними програмами. Якщо ці програми тепер платні, то в мене немає навіть доступу до того, чим я відзвітувала в попередніх періодах!
eMelya Тетяна
28.09.2018
Навіть для тих, хто користується платними програмами і не проплате на наступний період, закривається доступ навіть до тих звітів, що зробили, коли доступ було проплачено. Ось така КАзКА.
анна
28.09.2018
как уже надоели их: ай-яй-яй, ну-ну-ну всех бухгалтеров накажу. в угол еще нас поставьте.
Александр анна
16.11.2018
Да куда уж в угол, и так под плинтус к мышам отправили
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі