Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
7287 3
Друкувати
Обране

Уряд забезпечив можливість отримувати кваліфікований електронний підпис під час карантину

Уряд забезпечив можливість отримувати кваліфікований електронний підпис під час карантину. Відповідні зміни до Постанови №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” схвалив Кабінет Міністрів України 2 квітня.


У період карантину необхідність використовувати кваліфікований електронний підпис (КЕП) зростає. Адже за його допомогою громадяни можуть дистанційно підписувати документи, користуватися державними сервісами, подавати звітність до податкових та контролюючих органів.

Щоб отримати КЕП, найчастіше необхідно звертатися до акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК) особисто. КЕП у жодному разі не може надаватися без ідентифікації особи.

Деякий час отримання кваліфікованих електронних підписів (КЕП) було неможливим, адже під час карантину робота деяких суб’єктів господарювання, що приймають громадян, була припинена.

Тож відповідні зміни дозволяють функціонування АЦСК під час карантину. Центри забезпечать працівників індивідуальними засобами захисту і будуть надавати підписи у безпечних умовах.

Мінцифри

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (3)
Василий
09.04.2020
Все добро, але транспорт до Дніпра не ходить, і вже перекрили навіть проїзд власним авто в саме місто.
Енгрібьорд Василий
09.04.2020
От не ламайте людям позитивчик. Пищуть же, що уряд забезпечив. Значить забезпечив. А Ви тут зі своєю реальністю...transparent_pxl.png
ТАНЯ* Енгрібьорд
10.04.2020
Енгрібьорд, ага, все уряд "забезпечив"transparent_pxl.png: ще мені подобається як по телебаченню вчать людей похилого віку оплачувати комунальні платежі онлайн, щоб вони не виходили з дому, напевно думають, що у всіх пенсіонерів айфони останньої моделі, а не кнопочні телефони
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд