Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.11.20
13041 2
Друкувати
Обране

Як сформувати новий КЕП від ІДД ДПС на токен: покрокова інструкція

У зв’язку з актуальністю питання щодо переходу з незахищеного носія ключової інформації на захищений носій ключової інформації у програмному забезпеченні «ІІТ Користувач ЦСК-1» (під час генерації особистих ключів), кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковим департаментом ДПС доповнено "Настанову користувача" пунктом 7 «Перехід на ЗНКІ за електронним запитом».

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Бухгалтер
19.11.2020
Підкажіть, будь ласка можна купити токени Автор або Алмаз за готівку і згенерувати на них діючі ключі ? Розпорядник вищого рівня не виділяє кошти, викручуємося як можемо!!!
Енгрібьорд Бухгалтер
23.11.2020
Діючі ключі згенерувати (зкопіювати) на токен не можна. Можна на підставі діючого ключа сформувати на токен новий ключ. А щодо купівлі токенів за власні кошти. Хто Вам може заборонити?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×