Нашi сайти:

Як відображати мобілізованих працівників у статзвітності з праці: роз'яснює Держстатистики

Держстатисти надала свої роз'яснення щодо відображення у формах державної статистичної звітності з праці працівників, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, та за якими на особливий період, але не більше як один рік зберігаються місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форм власності.


 Так Держстатистики рекомендує:

в ф. № 1-ПВ (квартальна) «Звіт з праці» працівників, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, відображати лише у рядку 3070 «Облікова кількість штатних працівників на кінець звітного періоду». При цьому вище згадані працівники не включаються до середньооблікової кількості штатних працівників по аналогії з працівниками, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами та для догляду за дитиною. Так само не слід їх відображати і в показниках руху кадрів та фонду робочого часу;

в ф. № 1-ПВ (місячна) «Звіт з праці» нарахування згаданим працівникам відображати у показнику рядка 1020 «Фонд оплати праці усіх працівників», без відображення їхньої кількості у рядку 1040 «Середньооблікова кількість штатних працівників».

Лист Державної служби статистики України, департамент статистики праці від 04.07.2014 р. № 09.3-6/145-14


Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі