Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
9001 0
Друкувати
Обране

Заповнюємо «Кількість календарних днів перебування у трудових відносинах протягом звітного місяця» таблиці 6 додатка 4 звіту з ЄСВ при не повному робочому дні

Яким чином заповнюється графа 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/ цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця» таблиці 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого ЄВ, якщо найманий працівник працює неповний робочий день?


Відповідно до п. 9 розд. ІV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435, (далі – Порядок № 435), таблиця 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) до цього порядку призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці.
     Графа 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/ цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця» в таблиці 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого ЄВ відповідає кількості календарних днів від 1-го до 31 (28, 29, 30) залежно від кількості календарних днів у місяці. Якщо початок трудових відносин збігається з першим числом місяця та відсутній факт звільнення застрахованої особи у звітному періоді (закінчення цивільно-правових відносин), значення графи 15 завжди дорівнює кількості календарних днів у місяці. У разі наявності факту звільнення показник відповідає кількості календарних днів тривалості трудових відносин у звітному місяці з урахуванням дня звільнення.
     Тобто, незалежно від того, що найманий працівник (застрахована особа) працює неповний робочий день, при заповненні таблиці 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску у графі 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/ цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця» зазначається кількість календарних днів від 1-го до 31 (28, 29, 30) залежно від кількості календарних днів у місяці, або по дату закінчення трудових відносин.

За метеріалами zir.minrd.gov категорія 301.06.01

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд