Заповнюємо «Кількість календарних днів перебування у трудових відносинах протягом звітного місяця» таблиці 6 додатка 4 звіту з ЄСВ при не повному робочому дні

Яким чином заповнюється графа 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/ цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця» таблиці 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого ЄВ, якщо найманий працівник працює неповний робочий день?


Відповідно до п. 9 розд. ІV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435, (далі – Порядок № 435), таблиця 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) до цього порядку призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці.
     Графа 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/ цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця» в таблиці 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого ЄВ відповідає кількості календарних днів від 1-го до 31 (28, 29, 30) залежно від кількості календарних днів у місяці. Якщо початок трудових відносин збігається з першим числом місяця та відсутній факт звільнення застрахованої особи у звітному періоді (закінчення цивільно-правових відносин), значення графи 15 завжди дорівнює кількості календарних днів у місяці. У разі наявності факту звільнення показник відповідає кількості календарних днів тривалості трудових відносин у звітному місяці з урахуванням дня звільнення.
     Тобто, незалежно від того, що найманий працівник (застрахована особа) працює неповний робочий день, при заповненні таблиці 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску у графі 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/ цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця» зазначається кількість календарних днів від 1-го до 31 (28, 29, 30) залежно від кількості календарних днів у місяці, або по дату закінчення трудових відносин.

За метеріалами zir.minrd.gov категорія 301.06.01

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі