Інформація по темі "" | Публікації по тегу
author-avatar
Юлія Пеклуха
головний редактор журналу «Бюджетна бухгалтерія»
ifactor
У цьому відео познайомимо вас з новою формою бюджетної звітності — Довідкою про надходження та використання окремих власних надходжень бюджетних установ, отриманих у натуральній формі. Розповімо хто, коли та кому має подавати нову Довідку, а також що саме слід відображати у цій формі.
У цьому відео відповідаємо на 2 ключові запитання, які хвилюють бухгалтерів бюджетних установ: чи потрібно оприбутковувати отриману гуманітарну допомогу? 2) чи треба подавати довідку про надходження в натуральній формі на суму отриманої гуманітарної допомоги?
Рано чи пізно речі, які нас оточують, потребують ремонту, а деколи навіть і поліпшення. На перший погляд усе просто і зрозуміло. Визначили поле робіт, запланували витрати, знайшли постачальника, підрядника, уклали договір, а далі вже справжні дрібниці. Здавалося б, що може бути простіше, ніж відобразити операції в бухобліку на підставі первинних документів. Однак це не зовсім так. До того ж складнощі з ремонтними операціями виникають задовго до їх відображення в регістрах бухобліку. Тож у цій статті розповімо, як відрізнити ремонт будівель, автомобілів і обладнання від їх поліпшення. Поговоримо про планування витрат і документування таких робіт. І звісно, не залишимо без уваги питання відображення цих операцій на рахунках бухобліку.
Страшна катастрофа на Чорнобильській АЕС прогриміла більше трьох десятиліть тому. Та пожинати її наслідки людство буде ще не одне століття. Потерпілі від аварії та учасники ліквідації її наслідків мають низку пільг та гарантій. Одна з них — додаткова оплачувана відпустка. Сьогодні розповімо, як діяти, якщо ваш працівник звернувся із проханням її надати.
Візки, милиці, ходунки, протезно-ортопедичні вироби, засоби для переміщенні та підйому — все це для людей з особливими потребами без перебільшення предмети першої необхідності. Тож закономірно, що забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації для їх соціальної адаптації, полегшення умов праці і побуту гарантовано державою. Безпосередньо виконання цього обов’язку покладено на органи соціального захисту населення. Причому забезпечення засобами реабілітації далеко не завжди полягає в їх закупівлі та передачі безпосереднім користувачам. Іноді такі вироби видаються на прокат і підлягають поверненню. Деколи виникає потреба в їх ремонті. Водночас не рідкість і виплата компенсації за самостійно придбані засоби реабілітації. Тож у цій статті розповімо, як правильно планувати видатки на здійснення цих заходів у кошторисі та відображати ці операції на рахунках бухобліку.
Бюджетні установи також ПОВИННІ ПОДАВАТИ Повідомлення за ф. № 20-ОПП!
Наразі Уряд проводжує удосконалювати нормативно-правові акти у сфері освіти. Так, Кабмін постановою № 3571 вніс зміни одразу до двох переліків платних послуг, які можуть надавати бюджетні установи - Перелік № 11802 та Переліку № 7863.
На балансі нашого закладу обліковується комп’ютерний комплекс (на субрахунку 1014 «Машини та обладнання»). Його первісна вартість становить 4560,00 грн.
  Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
  pw-image
  Читайте сайт за ціною чашки кави
  Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
  Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
  Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
  60
  грн/
  місяць
  Вже передплатили? Увійти
  Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
  ic-acc-pay
  ×