Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.12.16
8934 0
Друкувати
Обране

Харчування учнів за рахунок батьків відносять до платних послуг освітньої установи

МОН у листі від 06.05.2016 р. № 1/11-5853нагадало: із 1 січня 2016 року за рахунок бюджету харчуються учні з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних й інклюзивних класах та учні 1–4 класів із родин, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 р. № 1768-III (а не всі учні 1–4 класів, як було до цього).

Щодо віднесення послуги із харчування учнів, які харчуються за кошти батьків, до платних послуг, то відповідно до пп. 5 п. 8 «Інші послуги» Переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами й закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форм власності  передбачено таку послугу, як «виробництво та реалізація продукції громадського харчування, організація її споживання». Тобто надання послуг із харчування, наприклад, учнів 5–11 класів (крім дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, й інших пільгових категорій згідно із законодавством), віднесено до платних послуг.

Спільним наказом Міністерства освіти і науки, Міністерства економіки та Міністерства фінансів від 23.07.2010 р. № 736/902/758 затверджено порядки надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами <...>, у т.ч. і порядок надання інших платних послуг (тобто не освітніх).

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі