Інформація по темі "" | Публікації по тегу
26.11.14
5819 0
Друкувати
Обране

Нові рахунки для електронного адміністрування ПДВ: зміни від Держказначейства

Держказначейство підготувало свої нормативні документи до функціонування системи електронного адміністрування ПДВ.

Так, внесено зміни до:

Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів;

— Інструкції по застосуванню Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів.

Так у Плані рахунків розділ 37 «Рахунки інших клієнтів та банків»  доповнено групою 375 «Інші спеціальні рахунки» та рахунком 3751 П «Рахунки з електронного адміністрування податку на додану вартість», а розділ 95 «Розрахункові документи, не оплачені в строк»  — групою 955 «Розрахункові документи за коштами інших клієнтів, не оплачені в строк» та рахунком 9551 А «Розрахункові документи за коштами інших клієнтів, які підлягають оплаті».

Так, рахунок 3751 П призначений для обліку руху сум ПДВ, які сплачуються платниками податків. За кредитом рахунку проводиться зарахування сум ПДВ, сплаченого платниками податків, за дебетом — перерахування сум ПДВ до державного бюджету та/або на спеціальний рахунок платника податку.

Рахунок 9551 А призначено для обліку розрахункових документів, не сплачених в строк, за узгодженими податковими зобов’язаннями платника податку, до державного бюджету та/або на спеціальний рахунок платника податку.

За дебетом рахунку проводяться суми розрахункових документів, не сплачених в строк, за узгодженими податковими зобов’язаннями платника податку, до державного бюджету та/або на спеціальний рахунок платника податку у зв’язку із відсутністю коштів на рахунках, з яких належить списати зазначені суми.

За кредитом рахунку проводяться суми розрахункових документів, по яких проведено сплату з відповідного рахунку за коштами ПДВ, перерахованими до державного бюджету та/або на спеціальний рахунок платника податку.

Вказані зміни внесені наказом Держказначейства від 11.11.2014 р. № 309.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×