Інформація по темі "" | Публікації по тегу
26.12.14
4551 0
Друкувати
Обране

Власні надходження бюджетних установ ДСНС: новий порядок використання!

МВС затвердило новий Порядок акумулювання, перерозподілу та використання коштів спеціального фонду від власних надходжень бюджетних установ Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Новим Порядком уточнено, що облік операцій з акумулювання та перерозподілу коштів спеціального фонду, що надходять від підпорядкованих установ, ведеться територіальними органами та ДСНС України на субрахунках згідно з Планом рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, затвердженим наказом Мінфіну від 26.06.2013 р. № 611.

Операції з коштами спеціального фонду відображаються ДСНС, територіальними органами та їх підпорядкованими підрозділами, спеціальними формуваннями і підрозділами Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, навчальними закладами, Українським гідрометеорологічним центром та підпорядкованими йому гідрометеорологічними організаціями у фінансовій та бюджетній звітності за формами відповідно до Порядку складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженого наказом Мінфіну від 24.01. 2012 р. № 44.

Новий Порядок затверджено наказом МВС від 25.11.2014 р. № 1270, який набере чинності з дня його офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

В свою чергу втратить чинність Положення про порядок акумулювання, перерозподіл та використання коштів спеціального фонду від власних надходжень бюджетних установ Міністерства надзвичайних ситуацій України, затверджене наказом МНС від 25.05.2012 р. № 715.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі