Держбюджет на 2018 рік прийнято в першому читанні

Верховна Рада України підтримала в першому читанні запропонований Урядом проект Державного бюджету на 2018 рік, розроблений у рамках трирічного бюджетного планування, з урахуванням рекомендацій міжнародних фінансових організацій, і заснований на показнику дефіциту в 2,4% ВВП, з прогнозним рівнем інфляції 7% та зростанням економіки 3%. «За» відповідне рішення проголосували 260 народних депутатів.


 

Коментуючи хід бюджетного процесу, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що бюджет є бюджетом економічного розвитку, який повністю враховує інтереси децентралізації та орієнтири економічного зростання.

«Ми відкриті до якісної співпраці, - сказав Володимир Гройсман.  -  Ми приймаємо відповідальні рішення, які дозволяють фінансувати економіку та збільшувати соціальні стандарти. Хочу подякувати за підтримку, працюємо далі».  

Під час обговорення  парламентарі висловили низку пропозицій до обговорення до другого читання проекту держбюджету. Серед них, зокрема, підтримка захисту осіб, які знаходяться на окупованій території, зокрема в Криму, продовження політики підвищення соціальних стандартів, виділення коштів на матеріально-технічне оновлення системи екстреної допомоги, підтримка технопарків, а також  вирішення питання допомоги родинам українських політв’язнів.

Довідково:

Проект держбюджету був поданий Кабінетом Міністрів згідно з вимогами Бюджетного кодексу – 15 вересня і з Парламенту для доопрацювання не відкликався. Документ передбачає суттєве збільшення фінансування потреб безпеки та оборони, запровадження низки програм підтримки реального сектору – передусім аграрної сфери та дорожнього будівництва, а також спрямований на підвищення соціальних стандартів шляхом збільшення асигнувань на систему охорони здоров’я та освіти. Як очікується, доходи бюджету зростуть на 15% порівняно з поточним роком – до понад 1 трлн грн виключно за рахунок економічного зростання, а не збільшення податкового навантаження. Зростання мінімальної зарплати становитиме 16% - до 3723 грн.  

Як підкреслював Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, наступний 2018 рік має стати роком успіху України. І запропонований Урядом проект державного бюджету сприятиме досягненню цієї мети.  

КМУ

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (10)
Олег
15.11.2017
мінімалку знову піднімуть, а тарифна сітка прив`язана до прожиткового мінімуму, який зросте мізерно. тут явна перемога, ура, товариші!
Маша Олег
15.11.2017
мінімалку піднімуть, а отже і ціни піднімуть.......чекаймо))))
Порохобот
15.11.2017
Бюджет оптимістичний, але безнадійний))) Останнім часом, в ЗМІ, пошепки, починають вживати слово "дефолт". Досить неприємний сигнал, але все може бути, надіймося на краще, адже залишилась лише надія.
тетяна
15.11.2017
Слава Україні!!!!!!!!!
Бухгалтер
15.11.2017
А кредиты как отдавать будем, рабами?
Алина Бухгалтер
15.11.2017
нет, не рабами, а землей
Інна
16.11.2017
Это победа
Жаслан
16.11.2017
ага, Гройсман, народ Майя також підкреслював, що кінець світу буде в 2012 році...
народ Майя
17.11.2017
Сійте, люди, лопухи! Бо істи ще щось будете, а одягати - ні! Бо навіть шкури на набедрену пов'язку не купите.
світлана
21.11.2017
коли вже той дурдом закінчиться. вони нас дальше мають за бидло. хай самі проживуть на мінімальну зарплату
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі