ДКСУ щодо закінчення бюджетного періоду

На виконання статті 23 Бюджетного кодексу України усі бюджетні призначення втрачають чинність після закінчення бюджетного періоду.


На кінець бюджетного періоду заплановано найбільший обсяг бюджетних асигнувань, у тому числі на капітальні видатки. При цьому не повністю використано бюджетні призначення І-ІІІ кварталів поточного року. Розпорядниками бюджетних коштів в кінці бюджетного року проводяться та завершуються найбільш суттєві та значні за обсягом закупівлі товарів, робіт та послуг. У цей період найбільшу питому вагу серед документів, які надаються розпорядниками бюджетних коштів до органів Казначейства, мають договори, які укладені за результатами проведення процедур закупівлі за державні кошти. 

У зв’язку із зазначеним, та з метою рівномірного навантаження на бюджет, Казначейство звертається до розпорядників та одержувачів бюджетних коштів з проханням не зволікати з укладанням договорів на придбання товарів, робіт та послуг та забезпечити у цей період рівномірне та своєчасне подання до органів Казначейства документів на їх оплату, не залишаючи значний обсяг неоплачених документів на останні дні року.

www.treasury.gov.ua

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (15)
Светлана
09.12.2016
так от нас ничего не зависит, казна до сих пор не работает

Гость
09.12.2016
Так от нас это не зависит. КАЗНА НЕ РАБОТАЕТ!!!!
Ольга
09.12.2016
Действительно!!! КАЗНА НЕ РАБОТАЕТ!!! Как мы должны предоставить все документы, если они их не регистрируют???
Ольга
09.12.2016
Все ждут аванс и вообще платежи никакие не уходят! Почему сайт госказначейства работает, а по регионам нет?
Олег Ольга
09.12.2016
Не порівнюйте веб-сторінку і Казну в якій одночасно відбуваються мільйони транзакцій!
Ольга Олег
09.12.2016
Казна с Киева идет в другие города, в Киеве работает, а в остальных регионах нет.
Елена
09.12.2016
Это называется: кошка бросила котят - пусть ...... как хотят
ббух
09.12.2016
Випадково надибала інфу про проект 5061 - подарунок бухгалтерам до роботи у новому 2017 році, пропонується вважати договір дійсним тільки з моменту публікації на єдаті, а також адміністративні штрафи та фінансові санкції. хто небудь, скажіть тим нелюдам, щоб перед своїми нововведеннями ввели в класифікатор професій посаду по публічним данними, бо бюджетні бухгалтери чи позвільняються чи позавішуюються скоро!
Сергій ббух
12.12.2016
Із проекту ЗУ 5061 : "«7. Господарські договори підприємств, у тому числі державних банків, утворених в установленому порядку органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим чи органами місцевого самоврядування та уповноважених на отримання державних коштів...(і т.д.).., інформація про які має бути оприлюднена на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів у відповідності до вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» набирають чинності не раніше дати оприлюднення такої інформації...". Мабуть тоді потрібно в договорах прописувати, що догоівр набирає чинності з моменту публікації в грьо..."Є-даті", бо на практиці в руки бухгалтерам часто договора потрапляють не в день підписання, а набагато пізніше!
Лідія
10.12.2016
Казна в Дрогобицькому районі працює, але проводять захищені статті.Аванс буде.
Елена Лідія
12.12.2016
у вас хоть аванс на счету, счастливые, а у нас финансирование заглохло полностью - даже проводить нечего(((
Наташа
11.12.2016
Казна в Лозівському районі Харківської області працює, аванс вже перерахували.
казначей
11.12.2016
казначейства Вінницької області почали працювати 09.12 в штатному режимі, всі платежі проводилися без проблем
Ольга
12.12.2016
Ні не всі казначейства Вінницької області так працюють, в деяких працюють лише 2 компа на всіх операціоністів, і вони змушені працювати по 30 хв по черзі))))))))) о це так робота))
Ольга
13.12.2016
У нас в Кіровоградській області теж не всі казначеї працюють
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі