Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.12.16
6848 1
Друкувати
Обране

Уряд прийняв рішення яке спрощує порядок перерозподілу бюджетних коштів закладами охорони здоров'я

Уряд прийняв рішення яке спрощує порядок перерозподілу бюджетних коштів закладами охорони здоров'я. Документом передбачено фінансування видатків на охорону здоров'я за двома кодами економічної класифікації видатків.


 Зокрема, на поточні та капітальні потреби. Рішення дозволить прискорити оплату платіжних доручень в органах Казначейства, підвищити оперативність внесення змін до розпису асигнувань по розпорядниках нижчого рівня, спростити порядок перерозподілу бюджетних коштів в частині внесення змін до планів використання бюджетних коштів, самостійно визначати першочерговість платежів. 


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 листопада 2016 р. № 875

Київ

Про внесення змін до Порядку складання, розгляду, 
затвердження та основних вимог до виконання 
кошторисів бюджетних установ

Кабінет Міністрів України постановляє: 

Внести до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 9, ст. 414; 2004 р., № 17, ст. 1182; 2005 р., № 4, ст. 230; 2007 р., № 6, ст. 227; 2009 р., № 23, ст. 730; 2011 р., № 5, ст. 248; 2012 р., № 13, ст. 466, № 22, ст. 837; 2013 р., № 51, ст. 1841), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України                     В. ГРОЙСМАН

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України
від 30 листопада 2016 р. № 875

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку складання, розгляду, затвердження 
та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ

1. Абзац п’ятий пункту 2 викласти в такій редакції:

“Помісячний план використання бюджетних коштів — помісячний розподіл бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі, за скороченою економічною класифікацією видатків бюджету, який регламентує для вищих навчальних закладів I—IV рівня акредитації, наукових установ та закладів охорони здоров’я, що утримуються за рахунок бюджетних коштів (крім закладів охорони здоров’я, видатки на які передбачені у статті 87 Бюджетного кодексу України) (далі — вищі навчальні заклади та наукові установи, заклади охорони здоров’я), протягом бюджетного періоду взяття бюджетних зобов’язань та здійснення платежів відповідно до зазначених зобов’язань.”.

2. Абзац чотирнадцятий пункту 47 після слів і цифр “вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації” доповнити словами “та закладів охорони здоров’я”.

3. У тексті Порядку слова “вищі навчальні заклади та наукові установи, заклади охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу, а також заклади охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) та екстрену медичну допомогу у пілотних регіонах” у всіх відмінках замінити словами “вищі навчальні заклади та наукові установи, заклади охорони здоров’я” у відповідному відмінку.

_____________________

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(1)
Світлана
06.12.2016
Так це стосується тільки помісячного розподілу? Крім закладів охорони здоров’я, видатки на які передбачені у статті 87 Бюджетного кодексу України? Тобто для державних закладів нічого не зміниться?

Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн