Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.11.20
26714 4
Друкувати
Обране

Схвалено проект щодо запровадження системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад

На засіданні Кабінету Міністрів України 11 листопада схвалено розпорядження КМУ «Про підготовку та реалізацію експериментального проекту щодо запровадження системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад».

З прийняттям цього рішення розпочинається підготовка до розроблення та апробації нової системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад. Закладена модель класифікації передбачає розподіл існуючих посад державної служби шляхом їх віднесення до відповідних сімей та рівнів, визначених у Каталозі типових посад та враховує рівень юрисдикції державного органу.

Визначено 28 сімей посад. Враховано різні напрями та сфери діяльності на державній службі, які дуже різняться між собою. Визначено 9 рівнів посад, які розподілено за категоріями А, Б і В. Для цілей класифікації передбачено усього 3 рівні юрисдикції державних органів – центр, тобто державні органи, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, область і район.

Проведення класифікації здійснюватиметься відповідно до Методики проведення класифікації посад державної служби (наказ НАДС від 30 вересня 2020 року № 187-20, державна реєстрація якого наразі триває).

Учасниками експериментального проекту стали: Національне агентство з питань державної служби, його територіальні органи, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Міністерство фінансів та Міністерство цифрової трансформації. Координацію проекту здійснює Національне агентство з питань державної служби. Пілотування нової моделі оплати праці на основі класифікації посад триватиме протягом 2021-2022 років.

Прийняття цього рішення матиме істотне значення для становлення конкурентоспроможної державної служби з гідною та прозорою системою оплати праці.

Це була дуже насичена і тривала робота. Та завдяки спільній позиції і подальшому активному включенню всіх зацікавлених сторін, на державній службі буде нова система оплати праці.

Джерело:
НАДС
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
4
Тетяна
13.11.2020
Зроблять собі красиві зарплати і будуть отримувати до 2022 року, а всі інші - хто не в проекті будуть далі на мінімалку виживати
123
16.11.2020
як їх шкода, їм під час того експерименту буде не легко, а система не настроєна, може дати збій і будуть отримувати по 5100 грн., і скажуть йдіть за власний рахунок, але приходьте на роботу))) хоча у НАДС і так оклади порівняно з іншими підвищено на 1,2 за турботу про інших
ААА
18.11.2020
Україна - країна можливостей та ідіотів))))
Віталіна
22.11.2020
Як рахувати заробітну плату, якщо у класифікаторі відсутня посада заступник начальника управління-начальник відділу бухобліку-головний бух.(соцзахист)?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×