Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.12.20
21370 20
Друкувати
Обране

6 грудня закон про реорганізацію громад і районів набув чинності

5 грудня в газеті «Голос України» опублікували текст Закону №1009-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій" (законопроект №3651-д).Отже з 6 грудня Закон набуває чинності.

Нагадаємо, він дає можливість працювати новообраним органам місцевого самоврядування громад і районів: врегульовує питання правонаступництва комунального і державного майна, бюджетних ресурсів, прав та зобов’язань. Крім того, Закон дає змогу створити районні державні адміністрації в нових районах.

«Відсутність цього закону не давала можливості розпочати роботу органів місцевого самоврядування в новоутворених громадах і районах. Звісно, цей закон довгоочікуваний. Але найважливіше зараз, звичайно, не це. Керівникам і депутатам новостворених районів і громад треба буквально за два-три наступних тижні прийняти багато важливих рішень, пов’язаних з повноваженнями, бюджетами, комунальним майном, кадрових рішень. Крім того, до кінця року мають почати працювати районні державні адміністрації у нових районах. Усе ці питання вирішити буде непросто, але я впевнений, що спільно ми зможемо це зробити», - прокоментував заступник Міністра розвитку громад та територій України В'ячеслав Негода.

Він нагадав, що ще до набуття чинності Законом, Мінрегіон та експерти за підтримки Ради Європи підготували роз'яснення перших кроків новообраних місцевих рад та набір консультаційних матеріалів, які є ТУТ. Є також відповідні роз’яснення Асоціації міст України ТУТ.

Джерело:
decentralization.gov.ua

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
24.06.22 Як громада може приймати, обліковувати та видавати гуманітарну допомогу – роз’яснення експертів Експерти консультативної робочої групи з питань місцевих бюджетів в умовах воєнного стану, створеної за ініціативи Мінрегіону, надали відповідь на запитання: «Який порядок обліку гуманітарної допомоги, котру отримують виконавчі органи ради, як координаційні центри в територіальній громаді, від міст-побратимів, волонтерів, військової адміністрації для забезпечення потреб та її видачі через комунальні заклади, неприбуткові підприємства вимушеним переселенцям, що прибувають у населені пункти громади, сім’ям, які попали у скрутне становище, громадянам пільгової категорії тощо».
14.06.22 Місцева влада може надавати додаткові знижки орендарям комунального майна В.о. Голови Фонду державного майна України Ольга Батова та команда департаменту оренди Фонду взяли участь у вебінарі на тему оренди державного та комунального майна під час воєнного стану, де розповіли про нові орендні процедури, а також про пільги та знижки для орендарів по всій території України.
08.06.22 Використання коштів спецфонду органами місцевого самоврядування: законодавча ініціатива Мінрегіону зареєстрована у Парламенті У Верховній Раді України зареєстровано розроблений Мінрегіоном Проект Закону про внесення змін до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо посилення гнучкості місцевих бюджетів та підвищення оперативності прийняття рішень №7426 від 01.06.2022.
коментарі
(20)
Хтось
07.12.2020
Може вже пора роз'яснити, що буде із "колишніми" РДА, бо як не дивно, але там теж люди працюють і не знають, що буде далі.
Юлія
07.12.2020
Підкажіть, будь ласка, по якій статті звільняють секретаря та сільського голову ?
Люда
07.12.2020
А що робити структурним підрозділам райдержадміністрації таких як освіта, культура???Люди не попереджені, фінансування з нового року під великим питанням и знову люди запоручники ситуації????!!!!! ОТГ не бере на себе зобовязаність забрати заклади.Що робити ніхто не знає!!!!Закони пишуть, а виконати їх нихто не знає як?????
Алла
07.12.2020
1 сесія нової ОТГ була 20.11.2020, ЯК ви нараховуєте ЗП за 2 пол.листопада, хто має підписати табель і в якому м-ці проводити нарах. в лист, чи грудні Заборгованість по казні не реєстрували, бо "недали",небуло права підпису.
Ірина
07.12.2020
Цікаво,а шут гороховий розуміє яку махіну він розбомбив,а нічого натомість не створив,скільки сімей,родин обездолив,перекрутив,знищив,а війна іде,а тарифи ростуть ...Може він також отримав завдання очистити територію від людей?
Олег Ірина
07.12.2020
А до чого тут шут гороховий ? Здається розвалізації країна була ідеєю мальдівського кондитера. Хоча уже тоді розумні людини запитували навіщо в такий важкий час руйнувати напрацьований за десятки років адміністративний устрій та інфраструктуру.
Собез Олег
08.12.2020
Ха-ха. Який устрій? Той що роками сидів на дотаціях? 80% рад невитягували себе утримувати (ЗП, комуналка). І ви за те щоб їх і надалі підкормлювати. Села з населенням 200 осіб утримують с/раду зі штатом 5% від населення.Скільки часу ще потрібно було кормити тих дармоїдів?
Вадим Собез
08.12.2020
А Ви що не розумієте до чого йде ? Тепер дотацій не буде, скажуть тепер громада незалежна, господарюйте та самостійно заробляйте. Спочатку через брак коштів на селі закриють школу,садочок,потім решту соціальної інфраструктури - клуб, фап.Земля вся буде скуплена, здана в оренду великому магнату, який стане єдиним роботодавцем і фактично власником села.Хто молодший і сильніший виїде, а решта залишаться і будуть покірно працювати на пана-землевласника, щоб вижити та періодично голосувати за нього чи його представника на виборах. Знищення села та перекладання вини за руйнування соціальної інраструктури на місцевих стрілочників- головні завдання цієї горе-децентралізації.
777 Вадим
09.12.2020
Згоден з Вами. Таким "макаром" навіть ті, що залишаться в селах, всі працювати не будуть, бо з нинішніми технологіями 1-2 людини на 1000 га ріллі. З урахуванням, що в селах 3000-8000 га ріллі, то і зайняті будуть від 3-х до 16-ти людей + 5-10 чоловік (сторож, кухар і т.д.). В підсумку - 200-1500 жителів на яких припаде аж до 30-ти робочих місць у пана. А решта будуть доживати...
Ірина Олег
07.12.2020
А треба мати свій розум, а він все життя читав чужі готові написані тексти,так і працює зараз,хтось написав сценарій,а свого розуму-зась,виявляється і немає,щоб продумати і країну вивести з дерьма,а виявляється,ще більше втопив у гуано,ну не себе,звичайно,любимого,у нього все ж ,конєчно, в шоколаді.
Олег Ірина
07.12.2020
А чого ж ви йому не підказали ? Чого коли кондитер починав цю аферу ви не кричали про сценарій розвалу ? Український нарід нагадує золоту рибку, але не блиском, а памяттю. Коли була можливість, щось змінити всі сиділи і розмірковували, що ще далеко і не варто спішити, а коли вже пізно і назад не повернеш, починаються крики та волання.
Ірина Олег
08.12.2020
Всі в нашій нещасній Україні кричать і стогнуть, але ж майдани(тобто перевороти) трапляються коли бабки платяться майданутим,а як нема спонсорів то нема і ваших майданів,де вони-АУ! Ану піднімайтеся, люди,що, Соросятам вигідна така ситуація в країні,не проплачують очередний майдан?
Вадим Ірина
08.12.2020
Ну так це український менталітет: спочатку дозволити панам заманити себе у ярмо, а потім взяти бандуру та співати сумних пісень про тяжку доленьку. Я з самого початку говорив і намагався донести іншим думку, що порошенківська децентралізація - початок розвалу країни і знищення села, але хто мене слухав, всі мріями уже давно переселилися до процвітаючих громад з телевізора.
Хтось Олег
07.12.2020
І знову те саме! Якщо кондитер накрути і натупив, то шутові можна булоб злізти з цих грабель, а не товкти по лобі знову і знову!!!
Вадим Хтось
07.12.2020
І як ви собі це уявляєте після 5 років потужного піару децентралізації , коли майже з кожної праски нам розповідали про потужні успіхи реформи, процвітаючі громади,появу справжніх господарів. Місцеві князки відчувши смак повної влади також всіляко сприяли якнай скорішому розвалу районів та передачі їм повноважень та майна. Тільки уявіть який би гвалт зійнявся при спробі зупинити цей розвал. Та і на мою думку, головна мета цієї децентралізації подробити країну, створити хаос та плутанину і під шумок заволодіти останнім ціним ресурсом країни - землею .
Ну, не знаю...
07.12.2020
Люди, ви правда думаєте, що "мальдівський кондитер" або "шут гороховий" щось в цій країні вирішують? Як скажуть їм серйозні люди, так вони и зроблять. Тільки собі схоплять, що встигнуть, а "країна", "народ", "незалежність", то, здається, для них слова, які в промови потрібно включати, а не щось, що варте їхньої уваги.
Igor Ну, не знаю...
07.12.2020
Янукович хотів створити єдину імперію і правити одноосібно, але бояри зрозумівши, що втрачають владу обєдналися та прогнали його.Петро соєвий вирішив вчинити хитріше і створити акцонерне товариство, поділити територію на громади і роздати її як акції багатій та впливовій місцевій еліті, а себе Петро уявляв золотим акціонером та головою правління.Але головні акціонери побачивши , що головні девіденти АТ отримує Петро знову обєдналися і зняли його з посади та призначили Зелю. Зеля старанно виконує роль зицпредседателя, знімає відосики, бореться в ютубі з ковідом , підписує потрібні великим людям закони та не заважає їм переводити країну в офшори.
Ірина
08.12.2020
Київська Русь з могутньої держави розвалилася коли почалися міжусобні війни,кожний князьок собі царь, а нас зараз розвалюють розділяють свідомо на маленькі князівства, і той хто більше всіх кричить-"незалежність","слава героям",носять з показухою вишиванки,обпльовують"руський мир",вони в першу чергу і є вороги українського народу,які добивають державу і знищуть щоб захватить саме цінне - наш чорнозем,якому в світі нема рівного.
777 Ірина
09.12.2020
І з вами теж важко не погодитись, лише в частині "обпльовують "руський мир"", його потрібно всіляко обпльовувати і цуратися. А в решті коментаря, так Ви праві, адже патріот не той хто кричить "Слава Україні" і одягає вишиванку на "показуху", а той хто конкретно щось робить для держави, народу, як приклад - В'ячеслав Чорновіл (хоча нинішнім "патріотам" це трохи!!!!! страшно, бо ж можна і в аварії загинути). Той, для кого слова "Слава Україні" це щось сакральне, а не черговий передвиборний лозунг чи вітання на різних заходах.
Ірина 777
10.12.2020
Я корінна українка і мені дуже боляче, що з нами роблять, але я вважаю що треба менше красивих фраз про патріотизим,а більше продуманних справ , а то теперішня ситуація нагадує слова класика "что-то власть о патриотизме заговорила-проворовались,наверное"
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.