Інформація по темі "" | Публікації по тегу
31.08.22
1286 0
Друкувати
Обране

Розпорядженням ОМС комунальне підприємство реорганізовують та приєднують до іншого підприємства. Чи можна скоротити працівників під час реорганізації?

У процесі передачі об’єктів комунальної власності відбувається саме зміна власника відповідної організації\підприємства, а отже – жодних змін у здійсненні трудових прав працівників цієїорганізації\підприємства на момент передачі не відбувається.

Відповідно статті 36 Кодексу законів про працю України зміна підпорядкованості підприємства, установи, організації не припиняє дії трудового договору.

У разі зміни роботодавця, а також у разі їх реорганізації (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення) дія трудового договору працівника продовжується. Припинення трудового договору з ініціативи роботодавця можливе лише у разі скорочення чисельності або штату працівників (пункт 1 частини першої статті 40 КЗпП України).

Джерело:
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі