Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.06.17
11054 3
Друкувати
Обране

Закон «Про службу в органах місцевого самоврядування» планується розглянути 22 червня

22 червня, відповідно до розкладу засідань, Верховна Рада має повторно розглянути після доопрацювання проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (нова редакція) (реєстр. №2489) з пропозиціями Президента України.
Відповідно до рішення Правління АМУ від 24.04.2017 Асоціація міст України підтримує прийняття у цілому проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» у редакції Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Листи на підтримку законопроекту  направлені керівникам всіх депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України. Також підготовлена відповідну інфографіка.
 
У разі прийняття цей Закон стане важливим рушієм децентралізації та реформи місцевого самоврядування та впровадить низку важливих положень Європейської хартії місцевого самоврядування (ратифіковано 15.07.1997). «Буде забезпечено створення реальних умов для формування професійного сталого складу працівників органів місцевого самоврядування з належними умовами оплати праці», – зазначив Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.
 
Разом з тим, Асоціація міст України не підтримує поправку №3 народного депутата О.Гончаренка, якою пропонується запровадження конкурсу при визначенні міськими головами кандидатур на посади їх заступників. Поправка необґрунтована ні правовими причинами, ні практичними потребами місцевого самоврядування. Відповідна пропозиція не пройшла відкритого обговорення і вперше з’явилася лише у вето Президента України. Заступники міського голови є місцевими політиками і призначають за результатами політичного компромісу між міською радою та міським головою. Коло таких осіб об’єктивно є дуже вузьким, що виключає можливість проведення конкурсу.
 
 
 
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
Ольга
21.06.2017
Хто вже порахував зарплату згідно нового Закону: спеціаліст селищної ради ІІІ категорії оклад 1600 *1,5=2400 + вислуга 5 років 2400*3%*5 років=360 грн + ранг 200 грн = 2960грн ??????? Буде забезпечено створення реальних умов для формування професійного сталого складу працівників органів місцевого самоврядування з належними умовами оплати праці ??????
Маша Ольга
21.06.2017
Зарано рахуєте ). У друкованій версії, коли приймуть, буде ще менше), а галасу нароблять....
LEXXX
22.06.2017
Уже ніхто нічого не планує. У Порядку денному пленарного засідання 22 ЧЕРВНЯ 2017 немає законопроекту "Про службу в органах місцевого самоврядування" (нова редакція) (реєстр. №2489). Навіть у непрохідній його частині. А залишилася лише один пленарний тиждень (а по суті лише два дні), де головними питаннями буде пенсійна/судова/медична реформа. Та й зняття недоторканності з п`яти нардепів займе півдня. Але і це не головне. Головне, що у фпакціях не досягли консенсусу щодо "правки Гончаренка" (читай АПУ).
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі