Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.03.24
8386 0
Друкувати
Обране

Чи працюємо 8 березня 2024 року?

Нагадаємо, згідно зі ст. 73 КЗпП 8 березня (Міжнародний жіночий день) є святковим та неробочим днем в Україні.

Водночас, у період дії воєнного стану Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 р. № 2136-IX установлено, що не застосовують норми:

  • ст. 53 (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів),
  • ч. 1 ст. 65, частин 3-5 ст. 67 та ст. 71, 73 (святкові і неробочі дні),
  • 781 КЗпП та
  • ч. 2 ст. 5 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР.

Строк дії воєнного стану укотре продовжили до 13.05.2024 р. (від 06.02.2024 р. № 3564-IX Закону про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні").

Тож наразі офіційних святкових та неробочих днів в Україні немає. Саме роботодавець встановлює графік роботи та час відпочинку. Тому роботодавець самостійно вирішує, чи працювати 8 березня.

Джерело:
Бухгалтер 911
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі