Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.08.19
25102 0
Друкувати
Обране

МОЗ про робочий час вчителів-логопедів

На <...> звернення <...> щодо тривалості робочого часу вчителів-логопедів, які працюють в логопедичних пунктах закладів загальної середньої освіти, Міністерство освіти і науки України повідомляє.

Поняття "логопед" та "вчитель-логопед" в контексті Положення про логопедичні пункти системи освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 13.05.93 р. N 135 <...>) є тотожними.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 24.02.2005 р. N 118 <...> внесені зміни до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 15.04.93 р. N 102 <..>). Зокрема, встановлено, що ставки заробітної плати (посадові оклади) вчителів, викладачів, вихователів та інших педагогічних працівників, у тому числі вчителів-логопедів, виплачуються за 3 години педагогічної (викладацької) роботи на день (18 годин на тиждень).

Водночас зазначаємо, що відповідно до статті 60 Закону України "Про освіту" робочий час педагогічного працівника включає час виконання ним навчальної, виховної, методичної, організаційної роботи та іншої педагогічної діяльності, передбаченої трудовим договором. Конкретний перелік та обсяг видів робіт педагогічного і науково-педагогічного працівника встановлюються трудовим договором відповідно до законодавства.

Лист МОЗУ від 22.05.2019 р. N 1/13-312

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×