Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.08.16
2432 1
Друкувати
Обране

Служба зайнятості запроваджує у роботі відеорезюме та співбесіди онлайн

Державна служба зайнятості України запроваджує у своїй роботі нові сучасні сервіси – допомога у складанні відео-резюме та онлайн-співбесіди. Про це заявив в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, інформує прес-служба ДСЗ.

«У рамках реформи ми включаємо у робочий процес нові технології. Поступово, практично по всіх центрах зайнятості країни наші фахівці запровадять послугу з допомоги у складанні відеорезюме й організації онлайн-співбесід. Роботодавець за таким резюме може побачити реальну людину, а співбесіди онлайн дозволяють суттєво економити час та кошти при підборі фахівців. Це в рази підвищує нашу ефективність», – підкреслив В. Ярошенко.

Відеорезюме – це короткий ролик, у якому шукач роботи стисло описує свою навчальну й трудову біографію, професійні досягнення та особисті якості.

Записати відеорезюме та проводити онлайн-співбесіди скоро можна буде у всіх центрах зайнятості. Наразі найактивніше нові технології у роботу впроваджують Донецька, Миколаївська та Харківська обласні служби зайнятості.

Державна служба зайнятості України

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Коля
08.08.2016
Маю взагалі неприємне враження про службу зайнятості: обманюють на кожному кроці з метою мінімізувати допомогу по безробіттю. Скаржитись абсолютно безперспективно на усіх рівнях: відповідають взагалі не по суті або грубо неправдиво. Безробітні замість підтримки від служби зайнятості постійно очікують нові підвохи і капкани...
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі