Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.05.20
7933 0
Друкувати
Обране

Травневі свята і «карантинні» відпустки

Щороку вже за сталою традицією наша редакція нагадує читачам про квітнево-травневі свята та правила організації відпочинку в ці дні. Але цей рік незвичайний. Карантинний режим в нашій країні вніс свої корективи у травневий відпочинок працівників: хтось «догулює» весь свій відпускний запас, перебуваючи у щорічній відпустці, хтось уже тривалий час перебуває у відпустці за свій рахунок, хтось продовжує працювати. Тож давайте розбиратися, скільки днів у такому разі будуть відпочивати українці.


Кучерова Оксана, юрист

ОПЛАТА ПРАЦІ ТРАВЕНЬ, 2020/№ 9

 

Травневі свята — 2020

У більшості працівників третій місяць весни асоціюється з тривалим відпочинком. Дійсно, у травні традиційно маємо такі святкові дні:

  • 1 травня — День праці;
  • 9 травня — День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День Перемоги).

Оскільки 1 травня припадає на п’ятницю, тож маємо 3 вихідних дні поспіль (з 1 по 3 травня).

День Перемоги 9 травня припадає на суботу, тож за правилами ст. 67 КЗпП вихідним днем став понеділок, 11 травня. Таким чином, знову відпочивали три дні поспіль — з 9 по 11 травня.

А як бути з відпустками, на які припадають такі святкові дні?

Відпустка і святковий день

У кадровиків часто виникають запитання щодо визначення тривалості різних видів відпусток у випадках, коли на їх період припадають святкові і неробочі дні. Ба більше, з урахування карантинних реалій, це питання стає дуже актуальним, оскільки зараз багато працівників перебувають у відпустках.

Тож нагадаємо основне правило поєднання відпусток і святкових днів, передбачене ч. 2 ст. 5 Закону про відпустки:

ЦИТАТА Cвяткові та неробочі дні (ст. 73 КЗпП) при визначенні тривалості щорічних відпусток та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину — особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи (ст. 19 цього Закону), не враховуються.

Отже, слід звернути увагу на два правила поєднання святкових днів та відпусток.

1. Святкові та неробочі дні не враховуються при визначенні тривалості лише:

  • щорічної відпустки;
  • соціальної додаткової відпустки на дітей, надання якої передбачено у ст. 19 Закону про відпустки.

2. Треба розрізняти поняття «вихідний» та «святковий і неробочий день».

Вихідні дні — це дні, у які працівник не працює відповідно до графіка роботи установи (або графіка змінності).

Перелік святкових і неробочих днів, робота в які не проводиться, наведено у ст. 73 КЗпП. Тож саме ці дні не враховуються при визначенні тривалості щорічної та соціальної додаткової відпустки на дітей.

Далі розглянемо, як діятиме це правило в умовах карантину.

Щорічна відпустка

У період карантину деякі працівники використовують свій відпускний запас і догулюють дні щорічної відпустки.

Приклад 1. Працівник взяв щорічну основну відпустку з 4 травня на 14 календарних днів.

Як визначити її тривалість? Якщо на період щорічної відпустки припадають травневі свята, слід пам’ятати, що при визначенні її тривалості святкові та неробочі дні пропускаємо. У результаті працівник відпочиватиме на відповідну кількість днів довше.

У наведеному прикладі на період щорічної основної відпустки припадає святковий день — 9 травня. Тож фактично працівник відпочиватиме 15 днів. Виходити на роботу йому потрібно буде 19 травня (вівторок).

Як оформити? Зазвичай працівник у заяві про надання щорічної основної відпустки зазначає лише тривалість цієї відпустки і дату її початку. Усю іншу роботу виконують працівники відділу кадрів та бухгалтерії. У наказі про надання щорічної основної відпустки потрібно зазначити фактичний період цієї відпустки вже з урахуванням її продовження на святкові чи неробочі дні.

Тож у наведеному випадку в наказі про надання щорічної основної відпустки період цієї відпустки слід зазначити так: «з 4 по 18 травня 2020 року», а її тривалість так: «14 календарних днів» (кількість календарних днів власне щорічної основної відпустки, тобто без урахування святкового дня).

Як оплатити? Оскільки святкові та неробочі дні не враховуються у тривалість щорічної відпустки, то за такі дні відпускні працівнику нараховувати не потрібно.

Тому в наведеній вище ситуації працівник отримає відпускні за належні йому 14 календарних днів щорічної основної відпустки (а не за 15 календарних днів, які він фактично відпочиватиме).

Як табелювати? Здебільшого роботодавці застосовують типову форму № П-5, затверджену наказом Держкомстату від 05.12.2008 р. № 489 (носить рекомендаційний характер). Цією ж формою для відображення усього періоду щорічної основної відпустки передбачено буквений код «В» (цифровий — «08»). Тоді як для відображення святкових (неробочих) днів спеціального кодування немає. Що ж робити в такому випадку? Зазвичай кадровики у клітинках навпроти святкових та неробочих днів ставлять прочерки. Хоча роботодавець може запровадити додаткові (власні) позначки для таких днів. Це не заборонено.

Тож у наведеному нами прикладі святковий день 09.05.2020 р., який припав на період відпустки, можна позначити власно запровадженим кодом або поставити прочерк, інші ж дні щорічної основної відпустки слід позначити кодом «В».

Відпустка за свій рахунок

Звісно, щорічні відпустки мають властивість закінчуватися, а карантин постійно продовжують. Тож одним із варіантів залишатися вдома є відпустка без збереження зарплати на період карантину.

Приклад 2. Працівник за згодою з роботодавцем пішов у «карантинну» відпустку без збереження зарплати з 25 квітня на 17 днів.

Як визначити її тривалість? Якщо на період такої відпустки припадають травневі свята, неоплачувана відпустка не продовжується.

Хоч у наведеному прикладі на період «карантинної» відпустки за свій рахунок припадає 2 святкових дні (1 та 9 травня), вони не впливають на визначення тривалості неоплачуваної відпустки. Тож останнім днем відпустки без збереження зарплати є 11 травня 2020 року.

Простіше кажучи, для працівника такі святкові дні є фактично днями відпустки без збереження зарплати.

До речі, звертаємо увагу, що в заяві та наказі щодо надання «карантинної» відпустки краще зазначати: «на час карантину згідно з постановою КМУ № 211» або «з 25 квітня по 11 травня».

Як оформити та оплатити? Святкові дні ніяк не впливають на оформлення та «оплату» періоду відпустки без збереження зарплати.

Як табелювати? За умовами нашого прикладу у табелі обліку використання робочого часу увесь період з 25.04.2020 р. по 11.05.2020 р. (у тому числі і святкові дні, що припали на цей період) позначають буквеним кодом «НА» або цифровим кодом «18».

Додаткова відпустка на дітей

Приклад 3. Працівниці (матері двох дітей віком до 15 років) була надана соціальна додаткова відпустка на дітей тривалістю 10 календарних днів з 07.05.2020 р.

Як рахувати? Період цієї відпустки збільшується на кількість святкових та неробочих днів, що припали на неї.

Зазначена відпустка триватиме по 17.05.2020 р., адже на цей період припадає 9 травня — святковий день (День Перемоги). Тому цей день не враховуємо при визначенні тривалості соціальної додаткової відпустки на дітей.

Як оплачувати? Відпускні виплачуємо за 10 календарних днів соціальної додаткової відпустки на дітей, а святковий день (09.05.2020 р.), що припав на період цієї відпустки, не оплачуємо.

Як табелювати? У табелі обліку використання робочого часу в полі навпроти святкового дня 09.05.2020 р. слід вказати позначення, яке використовують в установі для відображення святкових (неробочих) днів (або поставити в ньому прочерк). Інші ж дні соцвідпустки помічаємо буквеним кодом «ДО» або цифровим кодом «15».

«Чорнобильська» відпустка

Право на цю оплачувану відпустку тривалістю 14 робочих (16 календарних) днів закріплено у ст. 20 і 21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.91 р. № 796-XII (далі — Закон № 796).

«Чорнобильська» відпустка не належить до щорічних відпусток. Її слід відносити до інших видів відпусток, установлених законодавством (ч. 2 ст. 4 Закону про відпустки). Саме такої думки дотримується Мінсоцполітики у листі від 29.08.2016 р. № 584/20/112-16.
Як рахувати? Період цієї відпустки не збільшується на кількість святкових/неробочих днів, що припали на неї.

Як оплачувати? Оплата здійснюється в загальному порядку.

Як табелювати? У табелі обліку використання робочого часу увесь період такої відпустки позначають буквеним кодом «Ч» або цифровим кодом «10».

Додаткова «бойова» відпустка

Окремим категоріям громадян та постраждалим учасникам Революції Гідності надаються додаткові відпустки (ст. 162 Закону про відпустки).

Така відпустка не є щорічною відпусткою, оскільки її не прописано у відповідному розділі Закону про відпустки, присвяченому щорічним відпусткам, а також її не включено до виду щорічних відпусток у ст. 4 Закону про відпустки. З цим погоджується Мінсоцполітики у листі від 04.08.2016 р. № 430/13/116-16.

Як рахувати? Період цієї відпустки не збільшується на кількість святкових/неробочих днів, що припали на неї.

Як оплачувати? Відпускні виплачують за всі дні цієї відпустки, у тому числі й за святкові/неробочі дні, які припали на цей період.

Як табелювати? У табелі обліку використання робочого часу весь період такої відпустки (зокрема, святкові дні, що припали на цей період) відзначають позначенням, яке використовується в установі для відображення такої додаткової відпустки, що надається відповідно до ст. 162 Закону про відпустки.

 

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн