Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.01.21
19943 21
Друкувати
Обране

У Раді пропонують скасувати перенесення робочих днів через свята

У Верховній Раді пропонується заборонити перенесення вихідних та робочих днів через свята. Відповідний законопроєкт зареєстровано за № 4597Відповідно до Закону України “Про внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України” № 2914-VI від 11.01.2011 року, Кабінет Міністрів України може рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій переносити вихідні та робочі дні для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями.

Щороку Уряд видає відповідні розпорядження про перенесення тих чи інших робочих днів, що є наступними після святкових або неробочих днів, визначених ст. 73 Кодексу законів про працю України, мотивуючи своє рішення створенням сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів, а також раціональним використанням робочого часу.

Нагадаємо, що Кодексом законів про працю України в нашій державі визначено 11 святкових та неробочих днів. У випадку, коли святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

На думку народних обранців, надмірна кількість перенесень робочих днів негативно впливає на продуктивність праці, мінімізує можливості роботи з інвесторами та донорами і назагал формує негативну репутацію бізнеспотенціалу України у світі.

Аналіз досвіду країн світу у питанні перенесення робочих днів доводить, що в Білорусі, Польщі, Словаччині, Чехії, Литві, Франції, Німеччині, Данії, Нідерландах, США та інших країнах такої практики немає.

Автори законопроєкту вважають, що перенесення робочих днів є типовою радянською традицією, яка до сьогодні зберігається в деяких пострадянських країнах, зокрема, в Росії.

Крім того, перенесення робочих днів призводить до 6-денного робочого тижня, подекуди - двічі на місяць, що є порушенням законодавчих вимог до мінімального часу відпочинку працівника, який не може бути зменшеним.

Водночас, перенесення робочих днів подекуди призводить до 4 неробочих днів поспіль, що знижує трудову мотивацію, а також негативно впливає на можливість людини адаптуватися до робочого дня, що є наступним за довгими вихідними. Це підтверджується академічними напрацюваннями у сфері психології праці, відповідно до яких порушення ритму праці та відпочинку істотно впливає на працездатність робітника. 

Як зазначається у пояснювальній записці, метою законопроєкту № 4597 є узгодження законодавства України із законодавством країн членів Європейського Союзу у питанні перенесення робочих днів з метою більш ефективної співпраці між країнами та збільшення економічного потенціалу України.

Проєкт Закону направлено на розгляд Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Голова якого, Галина Третьякова, серед авторів цього документу.

14
4
0
2
15
93

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(21)
Вадим
19.01.2021
Черговий раз переконуюся в повній недолугості та профнепридатності нинішних депутатів.Вже вкотре помічаю, що вони банально беруть і плагіатять законопроекти попередників.Ідеї скоротити кількість святкових уже давно пропонувались, але реально всі адекватні люди розуміють,що це жодним чином не вплине на продуктивність праці.До прикладу, в Японії та Китаї є "золоті тижні" коли кілька святкових днів разом з вихідними утворюють цілий тиждень і це зовісім не заважає економіці цих країни. І в Україні там де потрібно:у приватному секторі, на виробництві,у с/г працюють і у вихідні і у святкові, фактично святкують тільки держ.установи та освітні заклади.
Олена Вадим
19.01.2021
В Эстонии наоборот подумывают о перенесении таких праздничных дней. Так что нечего кивать на другие страны. Пусть лучше поинтересуются, какая продолжительность рабочей недели в тех же Штатах.
бухцелюб Вадим
19.01.2021
а ще у бюджнтних установах працюють
Eldar
19.01.2021
А я думал, что инвесторов отпугивает коррупция, рейдерство, налоговая, надуманные проверки для запугивания бизнеса, не работающее и запутанное законодательство, покупные полиция, прокуратура и суды. А нет, все из-за советских выходных. Ну ничего страшного, осталось немного и я уеду нахрен из этой вонючей страны и забуду ее как страшный сон и так будет поступать каждый думающий, молодой, работоспособный и здравый человек. Эту страну ждет вымирание и распад.
755 Eldar
19.01.2021
Почавши читати твій опус думав адекватно людина мислить, а ж ні. Та щей послідовники є. Тобі бидло краще булоб і нежити тут зовсім. Таких як ти ніде не чекають. Як ти можеш через якихось дибілів зелених так називати свою країну. А якщо не твоя, то тоді ти бидлота смердюча, а не держава. Ніколи не плюй в колодязь, навіть якщо з нього не п'єш, бо земля кругла і коли вернешся (а відсотків 99 так і буде) доведеться з нього ж і тобі пити.
Соня 755
19.01.2021
Пане (пані?) 755! Ви неправильно вибрали собі нікнейм - Вам треба було б назватися 88 зважаючи на Ваш стиль спілкування. От через таких невихованих та нечемних осіб в країні настав остаточний бардак. Навіть якщо Ви не поділяєте думки опонента Ви повинні дотримуватись загальноприйнятих норм спілкування в цивілізованому суспільстві! Але Ви мабуть не маєте відношення до цивілізованого суспільства...
755 Соня
20.01.2021
Якби я спілкувався із цивілізованою людиною, то так, я з Вами згоден, але читаючи таке нерви не витримують. Хочете жити в іншій країні - ніхто не тримає. Проте ось це "хочете" нікому не дає права називати державу, а заразом і її народ смердючою.
Eldar 755
20.01.2021
Так не читай, лучше пойди возьми портрет бандеры, зажги факел и прямиком в ато, ведь враги там, а не в ОП, ВРУ, полиции, прокуратуре, судах (особенно верхушка) и т.д. А народу вместо того, чтобы терпеть и подстраиваться под таких как ты, нужно просто выйти и "сжигать" (особенно правительственный квартал) как это делали во франции в недалеком прошлом. И "дебилы" не зеленые, а те, кто это все терпит. А "вонючие" это те кто скакал в 2013-2014 годах на майдане за безвиз и томос, чтобы можно было на "клубнику легко ездить", а разгребают все.
Олександр
19.01.2021
Більше немає чим занятися народним депутатам.
Світлана
19.01.2021
Складається враження, що на даний час, це самі головні питання. Краще б переглянули оклади за ЄТС, щоб у людей було мотивування працювати, а не виживати!!!
Феликс
19.01.2021
Скоро наверно с такими темпами и выходные, весь народи и так как рабы
NeProzorro
19.01.2021
Краще б майданчиками зайнялися, і спростили закупівлі. А то купляєш різних господарських товарів на 300 гривень, а звіти доводиться оприлюднювати два дні (бо різні коди ДК). А чи комусь воно треба такі дрібні суми так деталізувати?
Eldar NeProzorro
19.01.2021
А вдруг вы у кого-то своего купили на 300 грн товаров и/или завысили цены или получили откат. Аяяй. Вот на 300 млн грн можно, так как денег на откупиться хватит и еще останется, а на 300 грн нет.
ги ги ги Eldar
19.01.2021
в точку!!!
ДОЗОРРО NeProzorro
19.01.2021
А звіт (з фотофіксацією) про використання придбаного туалетного паперу ви оприлюднили? Адже все повинно бути максимально прозоро :))))
Ирина
19.01.2021
А я предлагаю отменить каникулы народным депутатам, нужно будет зарегистрировать такой законопроект. А еще отменить им оплату аренды жилья, материальную помощь и т.д. Хочется проснуться и понять, что это был лишь кошмар, а не грустная реальность.transparent_pxl.png
Ольга Ирина
19.01.2021
можливо варто написати ретицію? Класно
Лідія
19.01.2021
Клоунам не має чим зайнятися.В країні все супер.Тільки одне єдине-святкові- не дають спати,з ними не все гаразд.О вибрали на свою голову.Захисники народні.
Депутат ВРУ
20.01.2021
№обнуті
Юлія
25.01.2021
Все сумно настільки, що не знаєш, що й дописати...
ЮЛІЇ Юлія
26.01.2021
Напишіть, шо вони дзьобнуті
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Передплачуйте та читайте повністю
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • повний доступ до всіх матеріалів сайту
  • безлімітні завантаження всіх бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті nv.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форм

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua на сайті nv.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передоплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн