Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.10.20
2908 0
Друкувати
Обране

Відсутність графіку змінності при змінній роботі - порушення трудового законодавства

Управлінням Держпраці у Миколаївській області проведено інспекційне відвідування у суб’єкта господарювання, який здійснює роздрібну торгівлю фармацевтичними товарами в трьох аптеках м.Миколаєва. За результатами заходу контролю встановлені порушення законодавства про працю.

Під час перевірки зафіксовано, що в суб’єкта господарювання за трудовими договорами  працює 19 осіб. Працівники працюють 7 днів на тиждень з режимом роботи з 7.30 год. до 19.30 год. та з 8.00 год. до 20.00 год.

Кожна наймана особа  працює 40 годин на тиждень, проте вихідні дні працівникам надаються за домовленістю. У суб’єкта господарювання   відсутні  графіки змінності для працівників (провізор, фармацевт) в яких визначено час початку і закінчення щоденної роботи (зміни) відповідно до режиму роботи.

Зазначений факт свідчить про недостовірний облік виконуваної працівниками роботи та бухгалтерський облік витрат на оплату праці.

З метою усунення виявлених під час інспекційного відвідування порушень, керівнику підприємства винесено припис та надано строк для їх усунення. Водночас стосовно керівника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 41 КУАП, який направлено до суду для ухвалення відповідного рішення. 

ГУ Держпраці у Миколаївській області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі